Alte știri din fotbal
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Glumă ești tu,care n-ai nici o legătură cu "specia umană"::: "jicnesc" boii,dacă-i compar cu tine...!!!...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Părerea unui NIMENI PROST!!! ...!!!
Specia umană din care tu nu faci parte!!!Ești un NIMENI ca ***' de c0ncret!!! V-o tunat și v-o adunat,doi ***...!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***!! Și pa' lu' a de te-a făcut și-a uitat să te educe...!!!...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totuși, cine e pe 112!?... Sunt tare curios!
Corect! Dar unde sa te duci!?... Că in Leeds e plin de "belgienii" noștri gigisti! Îți dai seama cum ai fi emigrant acolo....hehee!?
In clasamentul meu la simpatie Dinamo e pe locul 113, dar aseara trebuie sa recunosc ca m-am bucurat si le-am tinut pumnii!
Au luat-o razna toti, pe bune, s-au prins si astia ca la nivel de echipe de club se cam joaca cu jucatori din toate tarile posibile, in fiecare sport. Se practica de vreo 30-35 ani fenomenul, la scara larga (se practica si inainte), acum s-au prins si ei. Din pacate comenteaza foarte multi neavizati, sunt neavizati inclusiv in pozitii mult mai sonora (jurnalisti, comentatori sportivi), efectiv e greu sa gasesti un forum de discutii normale, pe subiect. Ca sa rezumam, tema acestui forum la momentul de fata reprezinta surprinderea unora ca o echipa de club contine mai multi jucatori straini. Asta ii surprinde si ii nemultumeste pe ei. Alte teme majore pe forumurile de sport din Romania sunt cum acesti straini distrug echipele nationale (peste tot in lume ei cresc nivelul de joc intern, doar la noi il distrug) si cum e foarte deranjant ca echipele sportive sa fie finantate (din nou, finantarea peste tot aduce performanta, doar in Romania nu). Si cel mai trist, multimea asta, impreuna cu copiile fidele, intr-o luna ies in masa la vot si decid, cica, soarta unei tari. Pai nu e *** cine nu evadeaza de aici?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.