Alte știri din fotbal
A greșit Târnovanu cu FC Argeș? » Verdictul clar al lui Pantilimon: „Mă deranjează un lucru!”
0
Ce UMILINȚĂ! Universitatea Craiova nu stă la discuții cu Petrolul și revine pe primul loc în Superliga » Clasamentul
10
Îl scoate la tablă pe Cristiano Bergodi: „Ciudate alegeri, nu știu cum a gândit-o”
0
Ilie Dumitrescu, laude pentru un jucător din România: „Se distrează în Superliga”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, înainte de Inter - Arsenal: „Cristi Chivu a venit la Inter cu ceva extra”
0
Cosmin Contra l-a UMILIT pe Roberto Mancini! Rezultat incredibil în Qatar
3
Ousmane N'Doye, reacție după finala Cupei Africii pe Națiuni: „Ei au vrut să ne fure! Noi am dat un gol valabil”
0
Gerard Pique vrea o revoluție: „Un 0-0 omoară emoțiile fotbalului. Trebuie schimbate regulile din Evul Mediu!”
2
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
1
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Pentru ce suferă românii: care a fost impactul majorării taxelor de anul ...
Libertatea
Un avion spre Alicante a decolat fără pasageri: zeci de oameni au rămas ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Douăzeci de decizii ale lui Trump din primul an de mandat care au trecut ...
Libertatea
Ba, da' cat de neprofesionisti sunteti incat sa nu acoperiti meciul de azi al nationalei feminine, nu mai vorbesc de aia care nu il televizeaza?
ba da este transmis de digisport sambata de la ora 12
banuiesc ca nici meciul de acasa nu e in stare nimeni sa-l transmita! stam k prostii si cautam rezultatele pe net. avem o tara de 8-| bine ca transmiteti toate meciurile de footbal (inclusiv cele care nu ne intereseazaaa). in loc de fotbal mai bine ati transmite meciuri d'ale fetelor. singurele care ne mai aduc satisfactie. Pa;)
si totusi trebuia sa batem ucraina, nu? la ce valoare are lotul Romaniei, asa ceva nu e normal. Desigur ca lipsesc niste jucatoare ce ar fi trebuit convocate, nu-i asa d-le voina? oricum batem in retur si ne calificam fara probleme!
un sfat pt jurnalistii gsp: LASATI-VA DE SPORTUL ASTA SUNTETI DE RAS
bahhhhhhh gesepistilor romania si ucraina au 2victorii 1 egal si au fiecare cate 5puncte, nu 3 puncte
De ce e "Nemultumitor" mai Mariane? Pentru cat respect arata televiziunile din Romania pentru aceste fete si altii care se dau rotunzi pretinzand ca ajuta handbalul,este chiar prea mult. De ce nu spui "SA NE FIE RUSINE TUTUROR CA LE-AM ABANDONAT PE ACESTE FETE INTR-O TARA STRAINA" Daca mergea Columbita sau Bomba Sexy erati toti in Ucraina.O dovada in plus este ca nici macar cate puncte are Romania nu stiti, dar sigur la Buzau o sa va calcati pe picioare toti lingusindu-va pe
daca avem 2 victorii plus un egal si 3 puncte in clasament, cum se acorda punctele ? Probabil 1,25 pentru victorie si 0,5 pentru remiza
MAI GSP.... IA MAI CITITI CLASAMENTUL MAI . CATE PUNCTE AVEM? DUPA VOI AR TREBUI SA AVEM 2PUNCTE SI JUMATE. VAI NOUA CU ARTIMETICA ASTA DE CLASA 2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.