Articol de GSP - Publicat sambata, 03 aprilie 2010 00:00
Antrenorul secund al constănţenilor, Eden Hairi, le-a urat handbaliştilor maghiari să câştige trofeul Ligii Campionilor.
"Sincer, nu am avut mari speranţe de la acest meci. Era un lucru clar că Veszprem e marea favorită. Pentru noi, această dublă a fost o experienţă extrem de utilă. Le doresc celor de la Veszprem să ajungă cât mai departe în competiţie. Ultima dată când am urat adversarilor noştri acest lucru, THW Kiel a câştigat Liga Campionilor", a declarat Hairi.
Antrenorul secund al constănţenilor, Eden Hairi, le-a urat handbaliştilor maghiari să câştige trofeul Ligii Campionilor.
"Sincer, nu am avut mari speranţe de la acest meci. Era un lucru clar că Veszprem e marea favorită. Pentru noi, această dublă a fost o experienţă extrem de utilă. Le doresc celor de la Veszprem să ajungă cât mai departe în competiţie. Ultima dată când am urat adversarilor noştri acest lucru, THW Kiel a câştigat Liga Campionilor", a declarat Hairi.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani