Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Viktor Orban va trimite afaceriști în Rusia, ca să se pregătească de ...
Libertatea
*****Oricum nu poate sa ti-l repare cu suma respectiva
tot nu inteleg ce legatura are drumu cu sportu????legal ai voie sa aloci catre sport o anumita suma scutita de impozite,,,,,,e normal ca ptr csm e valoarea mai mare tocmai datorita faptului ca si bugetul primariei e mai mare,Daca nu aloci respectiva suma sportului o platesti impozit asa ca tu ce ai prefera?ca drumu ricum nu poate sa til repare cu suma respectiva
Nu au un CSM, dar nici buget ca PMB.
Audi is a new partner of the Hungarian Olympic Committee Pune mai bine intrebarea de ce niciuna din companiile care activeaza in Romania(nici macar Dacia!) nu sponsorizeaza CSM.
Logic ... asa cum are si Dacia fabrica la Udine !
Craiova are cupa EHF la feminin, Turda joaca finala la masculin, Blajul a jucat finala de C.L. la volei. Cam ce buget crezi ca au echipele astea comparat cu CSM?
Problema acestui LA-SA-NEE este ca e asculat, specific si impus de o societate care are ca prima grija izvorata din frustrari sa isi alunge valorile ... ne lasa ... artisti, sportivi, profesioniesti de valoare care ar putea ramana, sa ne ajute la cresterea nivelului de trai, de civilizatie, sa redevenim mandri ca suntem romani. Fetele astea ne mai coafeaza imaginea pe afara cu o investitie ( din partea noastra ) insignifianta. Ai auzit oare de renumitul oras Viborg, sau de interesantul Larvik in afara competitiilor de handbal feminin ? Budapesta castiga de ani de zile licitatiile pentru organizarea Final Four si isi mai si construiesc o sala ultramoderna pentru a-l organiza si contribuabilii nu se dau de ceasul mortii ... se bat cu pumnul in piept construindu-si o imagine demna in timp ce noi ramanem cu capul plecat si ochii atintiti spre ... buzunarele altora ... o sa ne lase, foarte probabil aceasta echipa, aceasta "gaura neagra" din bugetul capitalei iar Bucurestiul va fi la fel de praf !!!
Pentru ca au fabrica acolo.
restul oraselor din tara nu au un csm sponsorizat de primarie cu 80% din buget,asta inseamna ca au si drumuri?e un non sens,n-are nici o legatura drumu cu sportu
Primaria asigură 80% din 'sponsorizarea' echipei, și capitala este praf !!! Asta e problema, de fapt ! Daca ești troll-ul lor, mai bine ... LAA-SĂ-NEEE !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.