Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial
0
Final în grupa L de la CM 2026 » Anglia, locul 1 după chin! Croația - Ghana, decis în minutul 83
0
Rezultatul din Croația - Ghana a eliminat de la Mondial echipa care aștepta de miercuri să-și afle soarta
0
Accidentat la Mondial, jucătorul Spaniei dă vina pe adversar: „A făcut-o din frustrare”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
am vazut ieri meciul dan-sue castigat de daneze in ultimele 2 secunde! mi-a placut suedia o echipa extrem de disciplinata tactic care nu cedeaza niciodata. danezele au castigat cu ajutorul fluierasilor care au lasat suedia si-n 3 jucatoare! vom avea un meci extrem de dificil,dar daca jucam la 70% din valoare il castigam!mi-e frica de indolenta si caderile inexplicabile ale echipei noastre care din pacate dispune d-un antrenor complet depasit de evenimente!am ramas stupefiat de "sfaturile&qu
am vazut ieri meciul dan-sue castigat de daneze in ultimele 2 secunde! mi-a placut suedia o echipa extrem de disciplinata tactic care nu cedeaza niciodata. danezele au castigat cu ajutorul fluierasilor care au lasat suedia si-n 3 jucatoare! vom avea un meci extrem de dificil,dar daca jucam la 70% din valoare il castigam!mi-e frica de indolenta si caderile inexplicabile ale echipei noastre care din pacate dispune d-un antrenor complet depasit de evenimente!am ramas stupefiat de "sfaturile&qu
am vazut ieri meciul dan-sue castigat de daneze in ultimele 2 secunde! mi-a placut suedia o echipa extrem de disciplinata tactic care nu cedeaza niciodata. danezele au castigat cu ajutorul fluierasilor care au lasat suedia si-n 3 jucatoare! vom avea un meci extrem de dificil,dar daca jucam la 70% din valoare il castigam!mi-e frica de indolenta si caderile inexplicabile ale echipei noastre care din pacate dispune d-un antrenor complet depasit de evenimente!am ramas stupefiat de "sfaturile&qu
am vazut ieri meciul dan-sue castigat de daneze in ultimele 2 secunde! mi-a placut suedia o echipa extrem de disciplinata tactic care nu cedeaza niciodata. danezele au castigat cu ajutorul fluierasilor care au lasat suedia si-n 3 jucatoare! vom avea un meci extrem de dificil,dar daca jucam la 70% din valoare il castigam!mi-e frica de indolenta si caderile inexplicabile ale echipei noastre care din pacate dispune d-un antrenor complet depasit de evenimente!am ramas stupefiat de "sfaturile&qu
"6 victorii şi un singur rezultat de egalitate a reuşit România în faţa Rusiei în ultimii cinci ani"! iuhu, iuhu, am batut Rusia de 6 ori fara ca macar sa-si dea seama, asta zic si eu! Ultima "victorie" a fost chiar ieri, ce mama de bataie le-am tras, le-am scos handbalul din cap! Traiasca gsp si acei oameni minunati cu articolele lor aiuritoare!
Haideti fetelor ca bateti Suedia si treceti mai departe! Hai Romania!
la ce sport?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.