Comentarii (36)
Katalin266
Katalin266  •  07 Iunie 2026, 07:10

OPRIȚI pomparea banilor.... bucureștenii au alte priorități....NU avem nevoie de asemenea specimene.

cristealaur
cristealaur  •  07 Iunie 2026, 01:59

Stupide intrebarile, nu ma mir...CSM-ul a ajuns in Final Four , dar e un sezon ratat...multa prostie curge pe râuri....

florinberceni
florinberceni  •  06 Iunie 2026, 22:59

Stie cineva cine este individul asta care dându-se ziarist pune unei jucătoare de top întrebări atat de idioate, și ce trust de presă reprezintă? Angajatorul lui ar trebui să-l dea afara imediat. Ce treabă au jucătoarele cu politica financiară a primăriei.

HasasPaul
HasasPaul  •  06 Iunie 2026, 22:50
Postat de tavictor1952 pe 06 Iunie 2026, 21:46

In primele 4 din Europa la handbal feminin,echipe de club ,este foarte bine.Se investeste putin in Romania. Bine ca am revenit. De 9 ani tot privim la altii. E atata ura in Romania.Au fost mai bune frantuzoaicele.

Se investe putin ???? Avem cele mai.mari salarii din Europa....

Desprefotbal
Desprefotbal  •  06 Iunie 2026, 22:06

Ar fi interesant de aflat cine este ziaristul care a pus întrebarea (întrebările). Pentru că nu a avut capabilitatea de a înțelege jucătoarea de handbal. Trebuia Crina să știe toate acele date? Nici eu nu sunt de acord cu cheltuirea banului public pe porcării...dar sunt convins că celor care nu vor banii cheltuiți pe sport au stat în fața televizorului să urmărească meciul... În fine...cred că fetele sunt vinovate că nu au câștigat... Dacă ar fi învins nimeni nu mai ținea minte cum au ajuns acolo... în "Final Four" Mulțumesc

ovidiusb
ovidiusb  •  06 Iunie 2026, 22:05

Reactia Crinei e putin exagerata cred. Au pierdut titlul, cupa, acum si semifinala asta. Intrebarea e pertinenta. Din partea Crinei trebuia zic eu un raspuns mai diplomat, nu rabufnirea asta. E UN SEZON RATAT PTR CSM!

tavictor1952
tavictor1952  •  06 Iunie 2026, 21:46

In primele 4 din Europa la handbal feminin,echipe de club ,este foarte bine.Se investeste putin in Romania. Bine ca am revenit. De 9 ani tot privim la altii. E atata ura in Romania.Au fost mai bune frantuzoaicele.

cirus11
cirus11  •  06 Iunie 2026, 21:21
Postat de AAAMoldo pe 06 Iunie 2026, 20:19

Baiiiiiiiiiii, lăsați banii publici! Suntem o țară săracă în Europa și noi aducem mercenare pe o grămadă de bani! Sunt din Brașov. Aici e aproape la fel la toate sporturile m Bistrița, CSM, fotbal. Opriți-vă odată! Gata, ajunge!

Eu sunt complet de acord cu asta dar ce treaba are jucatoare sa raspunda la asa ceva?? Sa raspunda primarul, consiliul judetean. Apoi... da, sunt multe mercenare dar Pintea e cea mai buna romanca din echipa, e ultima din lot care sa fie numita mercenara.... Da, eu as taia complet banii primariei pt cluburi profesioniste. Nu as face nici stadioane pt cluburi private de fotbal... 0, nimic, nu ne permitem.

dandrake
dandrake  •  06 Iunie 2026, 21:17

Un jurnalist stupid , trebuia s-o intrebe de drona din Galati...

SammyGN
SammyGN  •  06 Iunie 2026, 20:49
Postat de AAAMoldo pe 06 Iunie 2026, 20:19

Baiiiiiiiiiii, lăsați banii publici! Suntem o țară săracă în Europa și noi aducem mercenare pe o grămadă de bani! Sunt din Brașov. Aici e aproape la fel la toate sporturile m Bistrița, CSM, fotbal. Opriți-vă odată! Gata, ajunge!

Prima, învață să vorbești civilizat, ai lipsit din casă în primii 7 ani? Nu cred că părinții tăi sunt mândrii de limbajul tău din public. Doi, ai cotizat vreun leude te simți așa de ofuscat? Limbajul îmi spune că ești asistat social, adică trăiești din impozitul plătit de cei care chiar creează ceva și încearcă să ridice această țară. Te-ai gândit vreodată ce ai lăsat in urma ta? Nu cred, limbajul îți trădează aptitudinile, dacă înțelegi la ce ma refer

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează