Alte știri din fotbal
Ce a afișat PCH în memoria suporterilor decedați ai celor de la PAOK: „Rămâneți puternici!”
0
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Știri din fotbal internațional
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
5
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Catre unii care cred, ca echipa favorita poate fi numai Oltchimul. Fiind nascut in Ardeal si fiind ungur, pot sa fiu un fan al lui Győr!!!! Nu am de gand sa plec din tara asta este pamintul meu natal. Unii dintre voi trebuie sa mai creasca mintal ca sa poate intelege ca un ungur (oriunnde at trai) poate fi fan al unei echipe din Ungaria - care are in componenta ei doua handbaliste romance foarte valoroase si iubite!!!! La fel de iubit a fost si Marian Cosma in Veszprém!!!!
FARZA OLTCIM,,, vrem victoeie,,,,
Hai Romania !
Meciul si cronica meciului aici, live... ://gbx.ro/member_page.php?id=1585
Bafta multa, fetelor ! hai ca Bute a cistigat la 5 dimineata, la 5 dupa-amiaza e rindul vostru !cu totii suntem linga voi, va tinem pumnii, sa dea D-zeu sa ajungeti in finala ! Mult succes !
mult succes, Oltchim!!! ar fi timpul sa ajungeti in finala pt ca valoare aveti. sincer, mi-e cam frica insa Doamne-ajuta sa fie bine ! hai fetele !!!
bafta fetele!dupa victoria lui bute speram sa continue ziua cu o alta mare bucurie,calificarea in finala ligi campionilor.
Am incredere ca fetele se vor concentra la maxim si vor reusi sa scoata un scor care sa le asigure calificarea in finala. Sper ca Voina sa regandeasca strategia meciului si sa o lase pe Lecusanu(cam lipsita de inspiratie ca si lider de joc) pe banca rezervelor si sa paseze aceasta responsabilitate unei jucatoare cu mai mult curaj si forta in atac. Forza Oltchim!
S-a trezit si-un unguras pe aici! Mars, baiete, in tara ta! Bafta fetelor!!!
Afara, afara, cu b0zg0rii din tara !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.