Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Daca animalele de la Petrom ar sponsoriza echipa asta din banii nostri ai tuturor si din resursele tarii probabil am mai avea o sansa si la anul. Altfel..Oltchim se va desfiinta.
Ce deștepți sunteți voi de le faceți proaste ... Alea de la Gyor nu au avut momente mai slabe în meciul ăsta de a putut Oltchim să se ducă în față? Ia să vă faceți voi handbaliști și să ne arătați cât de buni sunteți și câte trofee o să aduceți României.
ba esti prost cum am putut sa pierdem ???
pacat.. capul sus! sper sa nu se desfiinteze! :):|
eram sigur de aia nici nu m-am uitat la ultimele 10 min
si eu cand am zis ca nu ne calificam ati sarit toti ca arsi...uite ca am avut si 6 avans si tot nu am fost in stare...asta e
Unele comentarii sunt dure, dar e de inteles ca sunt la cald, suntem prea dezamagiti, chiar daca au facut un meci bun per ansamblu...
sa nu vad aud pe cei care le criticati,pana ce sa ajungem toti la un moment greu erati fericiti,bravo fetelor pentru acest meci chiar daca am mai pierdut o calificare,trebuie lucrat mult la mentalitate in sportul romanesc.aceasta echipa merita sa fie sustinuta in continuare pentru ca e singura care mai tine steagul sus in sporturile de echipa avand 5 calificari consecutive in semifinalele champions league.
sunt dezgustat de ce mi'au dat fetele astea sa traiesc ...
E drept si asta...pana la urma...e semifinala de Champions League... e bun si asa... Insa parca anul asta aveam echipa sa castigam...de aici si frustrarea :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.