Alte știri din fotbal
Show total în Bănie! Două goluri în două minute în Craiova - Dinamo
0
„Dacă eram mai inteligenți...” » Declarațiile lui Mehmet Topal, după Petrolul - UTA 1-1
0
Craiova - Dinamo » Două goluri în două minute, urmează un final dramatic
27
Reacția lui Adrian Mihalcea, după ce UTA a pierdut victoria în prelungiri la Ploiești
0
Știri din fotbal internațional
Giuseppe Marotta, despre Chivu, în seara de titlu: „Trebuie să recunosc, nu ne așteptam”
0
Espanyol - Real Madrid » Un pas greșit al „galacticilor” trimite titlul la Barcelona
0
Inter - Parma, prima repriză » Milano, pregătit de sărbătoare!
5
Dani Alves s-a întors pe Estadio Metropolitano, în fața la 35.000 de oameni ... ca predicator evanghelic
2
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Petreceri de 1 Mai pe litoral cu sticle de vin de 6.000 de lei și ciorbă de ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Producția de petrol a României scade în plină criză energetică, iar ...
Libertatea
Off. Pare ruptura. Sper sa ma insel. Insanatosire grabnica Cristina!
nu voi contrazice niciodata un doctor ortoped.
Da, s-a speriat unguroaica, ce sa spun că mai avea puțin și râdea în hohote. Asta e pierderea, chiar dacă ne calificăm, mai mult de locul 4 nu avem ce spera. Păcat de Neagu, uzura își spune cuvântul, s-a simțit oboseala, altfel măturau cu ele pe jos. Plus că portarul lor a prins o zi pe care toți românii care au văzut meciul vor să o uite cât mai repede.
Daca Neagu era in teren pana la final, nu pierdeam doar si ca Neague ar fi transformat cele 2 lovituri de la 7m ratate de Elisei si Laszlo.
Hai Cristina! Fii tare! Cu tine in teren am fi castigat sigur! Pentru noi, la modul cum ati luptat, mai ales contra arbitrajului, sunteti campioane absolute. La cate eliminari de doua minute ar fi trebuit sa aiba unguroaicele, ati fi fost singure pe teren.
Este vorba despre o ruptura de ligament, cred si eu dupa mimica durerii. Dupa cum i-a alunecat genunchiul poate fi si ligamentul colateral nu neaparat cel incrucisat dar tot foarte grav este.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.