Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
5
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti îndeamnă la calm după victoria Braziliei: „Calmați-vă! Vă mulțumesc, dar rămâneți liniștiți”
0
Scandal MONDIAL! Jurgen Klopp a părăsit interviul când i s-a pus întrebarea
0
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Selecționerul scoțienilor nu mai crede: „Plecăm acasă, sigur”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
„Suntem aici!” Strigăte disperate de ajutor după cutremurele devastatoare ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Benzina și motorina s-au scumpit, joi, 25 iunie 2026. Cât costă un litru de ...
Libertatea
romanii sunt furati tot timpul cind pierd vreun meci indiferent de ramura de sport . conspiratia mondiala impotriva tarisoarei noastre nu doarme niciodata ,toata lumea e vinovata de esecuri , mai putin jucatorii romani . in schimb noi suntem rupti din rai , exemple de sportivitate , de corectitudine , dovada elocventa fiind meciurile din campionatul intern unde echipele de top nu asteapta si nici nu primesc nici un fel de sprijin din partea arbitrilor , si nu numai , pentru a trece de vreo echip
CE TE ASCUNZI dupa umbra ta dl Spiridon, sotul Simonei de la Gyor, care te erijezi in mare cunoscator desi esti vai mama ta, de intretinut, pe spatele fetei si nu esti singurul, dar ceilalti nu fac judecati! Tu ce ai scris in cartea ta de munca, la 53 de ani cati ai acum?NIMIC ! Ceea ce si esti! TACI NERUSINATULE !
greseli au fost peste tot dar arbitraj tendentios a fost doar la rulmentul alcoa.asta nu scuza apararea penibila a rulmentului. la oltchim ma ingrozestte linia de 9m. 316
pe eurohandbal romania - Oltchim si Urban, vor sa faca un spectacol diseara pentru a mai alina din durerea pricinuita de moartea lui Cozma, cf declaratiilor conducerilor. Totul despre derby acolo!Declaratii si informatii din ambele tabere
take care are dreptate. Busuioceanu a facut pasi parca, Galatiului i-a fost luata mingea, insa conducatoarea de joc a facut pe desteapta. In atacul care a urmat, Trandafir a fost depasita, si a lovit antebratul unguraoaicei - cred ca si la hochei ar fi fluierat "tripping" :) Garbriela Artene era sa rupa capul saracei de Trandafir :)
pt alex nu le mai plange pe fetele de la oltchim atata.. n-am vazut meciul, dar am vazut ce le-au facut lui lada togliati la valcea anul trecut, sau asta n-ai mai vazut-o? Oltchim a furat la toate meciurile de acasa, dar cu togliati a fost chiar jenant! Si tot tadici se palngea la nurnberg.. adica e bine cand e pt noi dar e furaciune cand ne fura altii! mentalitate tipic romaneasca
si tot debrecen-otelul, prin anii '90.. Se pare ca a fost un jaf de proportii la galati, s-a calificat otelul la un gol, dar galatencele au reusit sa tina mingea in atac in ultimele 5 min de joc!!! (cf presei noastre!) pt cine se pricepe la handbal nu poti sa tii 5 min mingea fara pasiv (practic) Alta hotie (pe fata am vazut la Roman la un meci de Challenge cup: Roman- Naisa Nis. A fost cea mai jenanta furaciune pe care am vazut-o in viata mea, am ajuns in final sa tin cu sarboaicele
hai sa nu nfim ipocriti si sa spunem macar odata adevaru'.. La fel facem si noi acasa si inca si mai si! Am vazut anul trecut la valcea, in liga, ce le-au jefuit pe rusoaice si nu numai, imi era si rusine.. ca sa nu mai pomenesc ce se intampla pe vremuri la zalau, tot in cupele europene, pe vremea lui tadici.. si ca tot veni vorba despre debrecen- otelul.. 1. arbitrajul a fost corect, pt cine a vazut meciu', ale noastre chiar au sanctionate pe buna dreptate cu 7m si eliminari
toti comentati la adresa oltchimului...e adevarat nu a fost cel mai fericit meci al lor...insa asa ceva nu e posibil....si chestia poate sa v-o spuna orice persoana care a parcticat sportul asta.....8 jucatoare in teren.....fenomenal...si 5000 de spectatori sa asiste la asta.....nici in campionatele de amatori nu cred ca se intampla astfel de chestii....in plus... e suficient sa te fure atunci cand conteaza....sper ca in retur sa faca instructie cu ele
furaciune a fost doar la meciul cu Brasov; ce mai, cand sunt trimisi arbitri din tari sarace, e bai. Otelul a primit eliminari pe buna dreptate la final. macar uitati-va la absurditatea eliminarii lui Trandafir, certata si de Tataran. apoi, Busuioceanu n-a lasat mingea jos si luat 2 minute. trei eliminari aiurea pe final, din vina lor. Oltchim a jucat slab. Au un lot impresionant si salarii imense. Rimanici are doua clasa si un vagon de dormit sub Tadici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.