Alte știri din fotbal
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
0
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
5
Universitatea Craiova a anunțat transferul! Prezentare spectaculoasă, cu aer de Hollywood
1
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Echipe de start la Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Premierul a intervenit! Decizia luată în Anglia, înaintea meciului cu Mexic din optimile CM
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Hopa, acum nu mai sunt copii si femei in sala, facem “istoricul” conflictului, bineintales trunchiat, același care s-a vânturat in toată media romanesca, iar înjurăturile dinamoviștilor nu msi jignesc urechile copiilor, le trimitem abil la scandări rasiste. Alo, Dna neagu a înjurat si ea galeria Rapidului la meciurile anterioare, a acuzat si jignit, asta de ce nu prezentați. Iar treaba cu handbalista Nr 1 din lume e veche si expirata, acum e handbalista cea mai bine plătită din lume. Se pare ca e așa bine plătită pt ca in lipsa performantelor sportive, acum se ocupa cu înjurături, jigniri si alibiuri! Educata Dna Neagu!
Tocmai ca nu de romani este vorba aici...
Atat le-a mai ramas si lor..sa refuleze la handbal,ca fotbal nu mai au. Daca pana acun s-a scandalizat toata presa ca s-a strigat ue neagu la handbal,in cazul asta se trece peste..desi e mai grav..
Cum ar zice Bocciu sunt niste injuraturi frumoase, galeria Rapidului sunt sigur ca le apreciaza...
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact ce comentam toti, e un domino... injuriile unora se rostogolesc pana injura toate galeriile si devine un sport nefrecventabil. Rusine si astora.
dinamo si steaua raman niste simple cluburi de jepcari comunisti ! Unde erau steaua si dinamo pe vremea Romaniei Mari ?
Poți să emigrezi dacă nu-ți plac românii! Se caută în continuare ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alertă de gradul zero în România ! Cristina Neagu a fost înjurată in cel mai josnic mod la meciul de cupă din sală Polivalentă. S-a activat toată presa iar clubul și suporterii Rapidului au fost înfierați in cel mai pur mod proletar de cei mai puri jurnaliști români care în viața lor nu au înjurat in niciun mediu și pot jura pe mama lor și cu mâna pe biblie că nici cu piatra nu au aruncat ! Deci oamenii s-au activat exact ca un cutremur (că tot e la modă) de trei ori mai mare decât precedentul și nu mai ostenesc cu acuzații la adresa la tot ce reprezintă Rapidul ! Păi cum sa le fie lor ușor, la toate *** astea din mass-media când văd meci de meci un stadion de 14000 de locuri cu sold out la fiecare meci din campionat ? Asta ca asta , alertă , atmosfera este in cel mai pur mod sud american. Trecem peste asta și altă surpriză care de deranjează , sute de copii până în 10 ani cu eșarfe și steaguri la gat care striga cot la cot cu galeria. Asta e chiar culmea , Rapidul începe să aducă generații noi pe stadion după atâția ani de chin ( mai bine de 80 ) de când ne chinuim să desființăm acest flagel ! Hai că fotbalul ca fotbalul dar incepe să se vadă în zare dezastrul ! Apare acum 3 ani unul Vasiliu dat afară cu șuturi în *** de la CSM București care nu acceptă decât performanța și nu tocat în mod fraudulos banul public. Omul vrea să lucreze la Rapid , ia legătura cu conducerea clubului și promite că dacă este lăsat să lucreze în liniște aduce echipa la cel mai înalt nivel. Rez
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si care sunt scandarile rasiste, pai cum ar fi putut sa i se raspunda lui Bocciu & co., ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.