Alte știri din fotbal
Finanțele de la UTA » Mai mulți bani publici, dar datorii și deficit în creștere
0
Lui Rică Răducanu i-au dat lacrimile când a auzit de situația lui Mircea Lucescu
0
Procesul e pe cale să înceapă, dar Becali o ține pe a lui: „Niște aberații de doi lei”
0
Nu pleacă de la Dinamo: „În iarnă a fost o ofertă oficială din prima ligă a Greciei”
0
Știri din fotbal internațional
Decizie drastică la Chelsea » Starul echipei a fost exclus din lot pentru declarațiile despre viitorul său
0
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Primele declarații
2
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine e azerul care controlează 600 de petroliere fantomă rusești și vinde ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Sa fac ceva pe globalizarea lor de rahat,cica Saric ala a jucat pentru PATRU NATIONALE DIFERITE pana acum. Bertrand Roine ala a jucat pentru NATIONALA Frantei si acum a jucat impotriva nationalei Frantei. Asta nu mai este handbal,ASTA ESTE BAMBILICI.....O sa cumpere araboii astia si dreptul sa respiri,si asa conducatorii lor sunt trimisii lui Dumnezeu....rahatu ala din Arabia Saudita care a murit avea 14 neveste,alt trimis a lui Dumnezeu. A finantat ala terorismul pana la 90 de ani cand a crapat. Iar atunci Obama si Hollande s-au dus sa ii pupe-n pwla pe araboi ca au petrol!ASTA NU MAI ESTE SPORT,ESTE BAMBILICI!Iar pe polonezi in semifinale i-au rupt arbitri! Sa vezi si la CM din Qatar
Pe la mijlocul anilor 90 venisem acasa in vizita si am fost la un meci al stelei cu o echipa daneza . Inca mai juca stinga daca nu ma insel . Sala Polivalenta a luat foc . Am strigat pentru steaua de am ragusit . I-am uscat pe danezi . Inca mai existam . Inca ne mai stiau de frica .
sau ca-n "surrogates" , ne trezim ne conectam la robotelu' cu infatisarea noastra si iesim in lume :)))
In anii aia era razboiul rece . Globalizarea avea sa inceapa sa dea semne 20 de ani mai tirziu . Intr-o zi o sa aveti guvern mondial si o sa va intilniti numai pe consola .
Nu urmaresc acest sport, doar am spus acest lucru "metaforic". Sper ca nu te superi.
Lasa asta, te apuca rasul unde a ajuns sportul mondial! Vrei Porsche Carrera gratis? Uite aici nationalitate si esti arab din Qatar!
Ia zi koaie un arab din echipa Frantei. Unu!
Vrei sa zici prin anii 60-70... Prin anii 80 deja eram de un nivel mediu, apoi de pe la sfarsitul anilor 80 s-a ales praful.
Ultimul meci de handbal pe care l-am vizionat a fost cel de la olimpiada de la moscova cind am invins URSS la ei acasa si am plecat cu medaliile de bronz . Eram adolescent .
Echipa națională de handbal a României este una dintre cele mai de succes echipe de handbal masculin ale lumii. Câștigătoare a patru titluri mondiale, între anii 1961 și 1974. Dubla medaliata cu bronz la campionatele mondiale, triplu bronz si odata argint la Jocurile Olimpice!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.