Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Plictisiți la imn, încântători în joc! » Selecționerul De La Fuente: „Avem cei mai buni mijlocași din lume”
0
Imagini nemaivăzute înainte de Mondial! Jucătorii au fost tratați ca niște infractori pe aeroport
0
Olise, hattrick în ziua în care Florentino anunță jucătorul de 150 de milioane! » Reacția lui Deschamps
0
Măsura extremă care ar urma să se ia la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
sa inteleg ca tie ti place ce se intampl acum la oltchim!
NU avem nimic,nu excelam la nici un sport !!
aia oricum.....la toate nationalele din toate sporturile avem nevoie de antrenori straini pentru ca ai nostri s-or obisnuit cu mediocritatea dar na...n-ai cu cine ! mizam tot pe semi-ratati ....vezi cazulbaietilor dupa umilinta cu algeria si belarus. Am scapat de stanga sa aducem unu de locul 11 in campionatul rromaniei......voica.
Echipa este! Dar tactica azi pe jumate e proasta!
Apararea e praf! Eu nu inteleg de ce ne aparam in linie pe semicerc!!!!
unde-s aia care ma injurau non stop cand le ziceam ca nu avem handbal cu exceptia oltchim ? hcm constanta - umilita, ucm resita batuta la 9 goluri in tur de niste ITALIENI care au 4 jucatori amatori in lot !!!!! , odorhei umilita de goppingen la vreo 10 goluri la general,targu jiu a pierdut la 25 de goluri !!! la general cu niste portughezi !!!! ......acum si oltchim cum a dat de-o nuca tare e cam batuta rau. Deci?? avem handbal? :))
atata timp cat la echipa e radu voina, nu prea are rost sa mai speram! chiar nu vede nimeni ca nu ajunge niciodata nicaieri , indiferent de echipa si lotul care l are la dispozitie? recunosc c am injurat o pe anja andersen in scurta ei perioada la oltchim, dar cand vad jocul echipelor lui radu voina, indiferent ca i nationala sau oltchim, ma apuca plansu' ! intr o repriza intreaga , apararea sa nu ti scoata nici o minge, e o mare contraperformanta!
Pierd la pariuri pe Olchim ,foarte slab joaca!
offf ce portar avem...
cere ba un timeout boule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.