Alte știri din fotbal
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Paul Papp și alți 7 jucători pleacă de la Petrolul! » Insolvența bate la ușă, iar datoriile sunt SF: 9,3 milioane de euro
0
Florentin Petre a rupt tăcerea după despărțirea de Dinamo: „Eu doar asta știu să fac, era imposibil să rămân!”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Gatzule da-ti demisia si ia-l si pe Voina cu tine! Este o rusine ceea ce se intampla la nationala. Am spus de atatea si atatea ori: la acest mondial trebuiau selectate fete tinere, sa incercam sa formam viitoarea echipa a Romaniei. Noi ce cautam la acest mondial cu Bradeanu, Soit si Amariei? Pe Carmen o respect imens, dar nu mai face fata la cerintele nationalei. Gatzule tu esti cancerul handbalului romanesc si ne otravesti si pe noi cu nepotismele tale si gandirea ta comunista!
nici debutantele nu au aratat nimic,bradeanu e varza,nu arunca la poarta.........brazilia si franta ne zdrobesc
exista un site strain care transmite meciuri de la cm de handbal din brazilia,poate cineva sa-mi spuna numele lui!? multumesc anticipat
Sa'ti fie rusine, Cristian!
in plus la ce ai posta as adauga ca voinicul nu este antrenor ci un trpadus bine platit .interese ce depasesc de mult timp lotul de handbal ,afecteaza randamentul echipei .o mare parte din vina o are machedonul de gatu .gasca de la ferh nu a disparut inca .la masculin la fel este cu stangaciul manager .
Domnu Voina cum s-a lasam un conducator de joc ca Adriana Holhos acasa. ALLOO nu vedeti cat de mult suferim ...nu avem nici o idee in atac, numai individualitati!!!...cum ati facut selectia? Ati adus rezervele de la Oltchim ca sa le inchideti gura? Nu asa se face performante? S-a uitat cineva din staful tehnic la cifrele Adrianei? S-au dupa cum se vede suntem din nou apasati de urmele comunismului si facem selectia pe anumite interese. Rusine , vad cel putin 4-5 jucatoare in echipa sub nivelul Adrianei Holhos....Aveam nevoie de inca un lider adevarat. Pacat domnu Voina..pacat ca va-ti nascut in comunism. Va multumesc.
...fetelor mancav-as gura nu va mai jucati cu inimile noastre ca facem infarct. adica cum japonia cu piticaniile alea si urate pe deasupra e egala cu voi care ati mancat danemarca pe paine ?la urmatoarele meciuri capu' moimelor de la brazilia si ale frantei vrem, mai ales ca tot ne fac hoti si cersetori. daca nu le castigati meciurile astea nu aveti ce cauta in tara ramaneti acolo la caldura si cu moimele alea colorate la maxim.
io zic ca tu ar trebui sa lasi pe altii sa se ocupe de echipele romanesti .ai fost un mare jucator poate cel mai inteligent dar hambalul romanesc are o mare LIPSA de PROFESONIALISM si se vede ca nu poti face ceva in acest sens iintodeauna pui pariu si ne asiguri ca batem ca luam medalii si vin in tara cu locul 9 -10
eu zic ca nu avem antrenor...ce vina au unele cand stau in teren degeaba deci schimba antrenorul..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.