Alte știri din fotbal
Nuno Campos, concluzii la final de cantonament: „Comparați primul meci cu cele din ultima zi”
0
Dinamo și U Cluj, în cursă pentru jucătorul din Danemarca
2
Ilie Poenaru a semnat și a început un nou capitol: „O provocare! Vă zic bugetul, stadionul e impecabil”
1
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria
0
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry are un favorit la Mondial: „E un monstru, vine de pe altă planetă! Vede lucrurile repede și diferit”
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei pariază deja pe noua campioană mondială: „Joacă IMPERIAL”
0
Portugalia - Croația, pentru optimile Cupei Mondiale » Ultimul meci la CM pentru Ronaldo sau Modric
0
Gazzetta dello Sport spulberă orice îndoială: „Antonio Conte este noul selecționer”
0
Lifestyle
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
1
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Guvernul Bolojan decide dacă sesizează CCR după procesul deschis de Lia ...
Libertatea
Partea bună e ca vom avea sigur în finală o echipă din România, partea proasta e ca ratăm din start șansa de le avea pe ambele. Succes și cei mai buni să câștige și finala! :-)))
Să câștige clubul cu cea mai performanta strategie și care va ști să se folosească de finala European League ca de o trambulina spre Champions League așa cum au făcut-o Ikast, Bietegheim și altele. La nivelul următor ar trebui sa fim competitivi in Champions League cu 3 echipe, ca Ungaria. Când vom fi o prezență constantă în cele 2 F4, vom domina handbalul feminin de club. Nu, nu sunt himere. Sunt absolut convins că doar noi ne putem pune piedică. Matrapazlâcuri, trafic de influență, arbitraj mafiot ca la fotbal , lupte interne, o federație incapabila la acest nivel, jocuri politice și de culise și falimentul e gata. Nu avem un sentiment de deja-vu?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.