Alte știri din fotbal
Detaliul din lotul lui Dinamo: ce se întâmpla când s-a câștigat ultimul titlu + Puștiul de la FCSB care a bătut recordul
0
17 milioane de euro la Dinamo » Anunțul făcut de oficialul clubului
0
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
2
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Știri din fotbal internațional
S-a întors accidentat de la Mondial » Lovitură pentru Barcelona: Frenkie de Jong va fi indisponibil patru luni!
0
Starul lui Liverpool a făcut show la nunta „ca în România”
0
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Au publicat datele! Cum au influențat rezultatele finale minutele magice apropiate pauzelor de hidratare
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
4
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
sadiku are sani mai mari
Dar e foarte sexy!
Cine naiba te pune sa-ti faci poze in fundul gol cu telefonul mobil?
Tradare ca tradare, dar sa stim si noi:unde saracia sint respectivele poze incriminate? Pina nu le vedem, nu ne putem exprima nici o parere. Fatuca o fi vrut sa-i faca prau, pe masculi. Iaca mare scofala. Am cunoscut o domnitza de 35 anishori, care s-a indragostit lulea, de vecinul dinsei de 18 ani. Ei bine cum l-a cucerit? S-a dezbracat goala pusca si facea plaja in gradina dinsei. Vecinul de 18, a plesnit-o si a lasat-o grvida. N-a luat-o pe dameza de muiere-era poama buna- nu pensie alimentara, caci a zbughit-o dinsul in Nemtzia. Iaca dracul shi o catana. Mama crescut-o singurica pe fatuca, acum este cea mica-mare intre timp-casatorita si are un copil. La vita e un gioco...vince chi ride, chi perde piange!
CE mama naibii cauta poze cu tine goala pe telefon??? era imperativ sa iti faci poze si sa le lasi pe tel? depindea viata ta de asta?te-a obligat cineva sa le faci? nu stii ca iti pot fi furate in orice clipa de pe tel? de ce sa iti asumi un asemenea risc inutil? ma depasesc chestiile astea recunosc.Dupa te duci si te smiorcai la min Justitiei ca nu stiu ce si nu stiu cum de parca ala nu ar avea alt treaba decat sa aibe grija de pozele tale nud.
trebuie sa iti explic ce echipa e sau vezi tu.haha
Trebuie sa iti explic ce echipa ,normal ca da.E o echipa dar iti dau linkul sa vezi si tu ,limba .https://www.digisport.ro/galerie-foto/1/special/jucatoarele-unei-echipe-de-rugby-au-pozat-nud-in-scop-caritabil-255909#5
"o echipa din Spania au pozat toate nud" asta în ce limbă e?
Dar de ce trebuia să-și păstreze doamna intimitatea în telefon? Chiloții și sutienul nu-i mai ajungeau, mă rog?
Prea multa galagie pt niste poze nud,o echipa din Spania au pozat toate nud ca sa scape echipa de la faliment,si nu a iesit atat tam-tam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.