Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Cel putin atata.Dupa parerea mea depaseau 35 de goluri.
OLTCHIM-Algeria (Alergia)=28-14 !!!
Am vazut ca suntem catalogati drept niste penibili? De catastrofe n-ai auzit?
Tricouriile sa le aduca cineva acasa.Pe tricolori poate sa ii lase acolo.
o panarama de federatie care a ous o panarama de antrenor!!! mai bine ii califica la modialele de bingo, sigur se pricepea mai mult acolo!!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAAHA de mult nu am mai ras asa. MS
ne-ati omorat cu zile nesimtitilor
BRAVO STRAMBA IAR NE AI FACUT DE RUSINE CU GLOABELE TALE DE LA STEAUA SI PANDURI .MARE ANTRENOR STRAMBA SI MARELE SEF GATU ALA DE 90 DE ANI LA FRH.ASTE NU SANT IN STARE SA JOACE UN MECI INTREG ASA PREGATIRE A FACUT MARELE ANTRENOR STRAMBA VASILE.SANIA. STRAVOSITU NU SANT BUNII PENTRU NATIONALA CA NU SANT PREGATITI FIZIC .BINA CA SANT ASTEA DE LA PANDURI UNDE A ANTRENAT STRAMBA VASILE.SPER SA IMI FACA PE PLAC STRAMBA SI GATU SI SA PIARDA TOATE MECIURILE MAI SANT 2 SI SARBATORIM .BAFTA STRAMBA
Cineva sa aduca tricolori acasa!!!!!
sincer o zic..mai bine nu ne calificam,decat sa ne facem de ras! mai bine juca russia in locul nostru,sigur faceau mai multe! PENIBIL! pacat de efortul romancelor! tot fetele sa ne scoata! pe cat de BINE!!joaca FETELE,pe atat de PROST Baietii! SI AICI E NUMAI VINA ANTRENORULUI CARE BAGA IN TEREN TOTI INAPTII PE BAZA SPAGILOR! nu mi e rusine sa o zic,FETELE sunt mai BUNE ca baietii la capitolul sport! RUSINE!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.