Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
3
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
In mod normal suporterii celor 2 echipe sunt puși mai la distanță unii față de ceilalți. Din motive de securitate. In afara de aceștia nu au fost spectatori.
Ma mir că au lipsit .
De ce sa fie haos? Organizatorii presupun ca galeriile sunt din oameni civilizati, cu respect reciproc. Au gresit?
Se vede ca la handbal e altfel de lume, nu shputzeri teribilisti imbracati in negru
Puteau să îi amplaseze la distanță mai mare, să nu se amestece scandările așa rău. Altfel, bravo pentru atitudinea extrem de civilizată.
Din fericire, si noi si ei ne-am purtat civilizat la imnuri, nu ca bosniacii, albanezii, sarbii, pakistanezii, indienii si alte neamuri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.