Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Hello, Steaua a fost la un pas de finala Europa League acum vreo 2 decenii, voi nu ați trăit niciodată așa ceva! Ați prins o data o semifinala europeană în care ați încasat 2 înfrângeri....acum la fotbal sunteți campioana barajelor de retrogradare/promovare in prima ligă. La handbal audienta maxima e conform meciurilor pe care le jucați pe acasă, 1000 in campionat, 2000 in cupele europene?
Penibil.....Bistrița și Brăila au jucat tot într-un final four de același calibru cu rezultate mult mai bune, pt cei care nu știu, nu e Liga Campionilor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-am mai văzut ,,defilări” din astea de pe vremea generalului Izmană, cînd se ducea el să ia masa la ,,crocodilu”! Bine că n-a mai apărut vr”un Gigină !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De săptămâni bune scrieți de "generația de aur " care nu a câștigat nimic și vi se pare normal. De ce nu ar fi și primirea de la aeroport normală?
Te crucesti:)))))))
Generația de aur la fotbal a câștigat un trofeu?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La cât mai are de stat în funcție și-a permis nea ministrul să facă o aroganță... probabil o să-l tragă de urechi unchiul prim, dar s-a umblat frumos la imaginea partidului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.