Comentarii (74)
xstream
xstream  •  25 Septembrie 2010, 16:33

doamne romania ma dispera ,cum poti sa ai avans de 5 goluri si apoi sa te egaleze ? mentalitate de ratati! si la fotbal,dai gol te bagi cu fundul in poarta,inloc sa stai in fata sa mai dai goluri, jucati fratilor cu mentalitatea nemteasca sau turca si veti avea numai de castigat!!!

anagramu
anagramu  •  25 Septembrie 2010, 16:31

sa iasa pasarica aia din poarta,m-a iritat de mor! ce naiba,nu stie apara...e prastie!

jhaffy
jhaffy  •  25 Septembrie 2010, 16:30

Rep 1-Romania 15-7 Franta Rep 2-Romania 6-13 Franta! Cum mah cum? :|

oltean79
oltean79  •  25 Septembrie 2010, 16:29

NU ESTE CAMPIONATUL MONDIAL, ESTE CUPA MONDIALA ,UN TURNEU AMICAL ,NU CONTEAZA PREA MULT.

petrol
petrol  •  25 Septembrie 2010, 16:28

in calificari Norvegia-Romania 12-6 la pauza .. si dupa pauza am dat 7 goluri in 7 minute . Asta e echipa romaniei, inconsecventa!!! Nu inteleg de ce Voina nu le scoate afara sa le certe

anagramu
anagramu  •  25 Septembrie 2010, 16:26

nu e in forma portarita noastra: S-o frec!! :)))

jhaffy
jhaffy  •  25 Septembrie 2010, 16:22

9-4!

danyel7
danyel7  •  25 Septembrie 2010, 16:21

hai fetele jucati nu o lasati moale k mai este pana la final,vrem victorie!

opensource
opensource  •  25 Septembrie 2010, 16:19

Romancele au cazut de neimaginat in acest meci

fanbecali
fanbecali  •  25 Septembrie 2010, 16:19

www.fotbalt v.ne t - meciuri live !!! Azi FotbalT V.Ne t iti ofera live zeci de meciuri din toate campionatele ! Cele mai importante meciuri de azi : 17:00 Arsenal - West Bromwich Albion 17:00 Liverpool - Sunderland 18:00 FC Vaslui - Gloria Bistrita 19:30 Werder Bremen - Hamburger SV 21:45 Twente Enschede - Ajax Amsterdam www.fotbalt v.ne t - meciuri live !!!