Comentarii (17)
nicasdfghjklpoiuytre
nicasdfghjklpoiuytre  •  08 Mai 2026, 10:51

Ce aveți frustaților de va legati de viață privată ,vă sunt datoare cumva și cheltuie banii pe beutură ???.

utilizator șters
utilizator șters  •  08 Mai 2026, 08:43
Postat de TraianX pe 07 Mai 2026, 17:02

Asta da viata sportiva si ne mioram ca nu avem rezultate.

Dar si altii au o astfel de viata de sportivi si au rezultate. PS: imaginile sunt din ziua in care chiar obtinusera un rezultat foarte bun.

romioramirez
romioramirez  •  07 Mai 2026, 18:44
Postat de b77uhk pe 07 Mai 2026, 17:34

Ce bubuiala a fost acolo… Stați liniștiți că nu sunt uși de biserică pe acolo ????????????

*** numai la gândul că cine știe ce au facut după ce au servit ceva!!Călugărul din tine s-a revoltat!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

microb
microb  •  07 Mai 2026, 18:41

se numeste networking si ajuta mult la spiritul de echipa; dar cui sa-i spui, oricariu frustrat? sunt tinere, ce sa facem, sa le punem batice pe cap si cruci in sacosa? geme tara de din astia

romioramirez
romioramirez  •  07 Mai 2026, 18:39

Să se călugăresca, la muntele Athos cu ele, post negru și rugăciune 24 din 24 sa le iasă fumurile din cap, ce contează un loc doi la un trofeu, trebuia să le rupă pe toate și să iasă campioane,,în club cu alcool, bărbați și golaneala!!Vai mama voastră de redactori, veniți cu știri de genul, sunt majore, însoțite de oficiali, se bucură de performanta obținută ca orice om normal dar voi nu știți decât scandal și să băgați bățul prin gard!!Rușinica domnilor!!

iosif260958
iosif260958  •  07 Mai 2026, 18:27

Articol prea rigid si rupt de anul 2026 , dar si acest domn Mazilu, cine o fi si cu ce s-a ocupat de nu stie lumea de el, isi da mare importanta. Avem personalitati in lumea handbalului, dar probabil nu au loc sau le este lehamite.

XBD2007
XBD2007  •  07 Mai 2026, 18:14

Vai Vai.! Ce să ne mai facem?!? Un rahat de știre. Se terminase turneul. Ce mare lucru au făcut?!?!? Se distrau și ele. Nu știți cum să mai înventați un scandal!!

b77uhk
b77uhk  •  07 Mai 2026, 17:34

Ce bubuiala a fost acolo… Stați liniștiți că nu sunt uși de biserică pe acolo ????????????

Ninel2
Ninel2  •  07 Mai 2026, 17:30

vai, au petrecut cu tigari si alcool in loc de urzici si loboda, rusine dragi tovarasi si pretini, mai ales ca amu sarbatorim Sfinta Zi de 7 mai Siviglia 86, da poate fetele s-au inspirat din performantele bahice ale cunoscutilor Bumbescu sau Iovan, asta ar putea fi o explicatie

sormar
sormar  •  07 Mai 2026, 17:27

Cruyff se ducea în timpul meciului pe banca de rezerve şi trăgea din ţigară... Sunt majore, care e problema că erau în club?

  • 1
  • 2
Comentează