Alte știri din fotbal
Atacantul lui Dinamo semnează cu altă echipă din România
0
Gigi Becali demarează tratativele cu Kennedy Boateng: „Mâine acționăm”
1
Sute de oameni au venit la antrenamentul lui Gică Hagi » Doi „tricolori” nu s-au putut pregăti
2
Negocieri în toi pentru transferul lui Darius Olaru! Gigi Becali a refuzat prima ofertă: „Să îmi dea 4,5 milioane”
8
Știri din fotbal internațional
Oleksandr Romanchuk a debutat la naționala Ucrainei » Cum s-a descurcat în fața lui Lewandowski
0
Ce a putut spune Sir Alex Ferguson despre Arsenal, în mesajul de felicitare pentru patronul lui PSG
0
Cu Joao Paulo pe teren, Capul Verde a reușit șocul serii în amicalele internaționale
0
Nebunie și la Paris! Jucătorii lui PSG au sărbătorit în stradă triumful din Liga Campionilor
0
Lifestyle
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
2
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Stațiunea balneară unde cazarea costă doar 10 euro pe noapte și o vilă ...
Libertatea
„A zis «mami» și a căzut secerat”. Declarația sfâșietoare a tatălui care ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Marius Daniel Popescu: „Cunosc foarte bine toate fațetele lumii literare ...
Libertatea
Gabi Sucs (a terminat in iunie Facultatea de drept din Debrecen) vine dintr-o familie in care se mananca handbal pe paine; tata-l fost fotbalist, mama fosta handbalista, sora mai mica , Nikoletta,joaca extrema dr. la echipa de liga 1 Tajtavill (loc 7 in ed 07/08) si are cateva selectii in nationala de tineret.
poi ar trebui s investeasc mai multi sh in handbal, k vad k de 4 ani numai in 2 echipe se duce ;upta pt titlu. pkt k nus toate echipele la aceeasi valoare.
Intrebare pentru cunoscatori. Tatal Gabriellei Szucs nu a jucat in perioada anilor 80 si la Corvinul Hunedoara sau Muresul Deva? In rest le dorim succes celor doua fete din Ungaria alaturi de cele de la Oltchim.
Ce merite ai gavrilescule la transferul lui SUCS,CA SA-TI DAI CU PAREREA CUM JOACA ,DUPA ce ai contestat valoarea ei cand ai aflat de transferul ei?Taci dreaku din gura ca puti de la o posta de marlan ce esti!Metodele lui Tadici au adus cele mai bune rezultate pe care le-a avut Oltchimul in existenta sa de 30 de ani. CIOCU MIC EXPIRATILOR!
Daca stia cu 2-3 zile ca Tadici nu mai e la Valcea, nu mai veneau. Tadici a facut contractele. pe care le-a dat lui ROIBU,iar marele Gavrilescu-presedintele de paie din "era" TADICI,a aflat dupa 3 luni de la Roibu. Astfel sunt 8 jucatoare transferate exclusiv de Tadici in lot.Stai cu botul tau de prost pe ...labe, si priveste ,ca de priceput nu ai cum , se vede de pe CAPELA.
Daca stia cu 2-3 zile ca Tadici nu mai e la Valcea, nu mai veneau. Tadici a facut contractele. pe care le-a dat lui ROIBU,iar marele Gavrilescu-presedintele de paie din "era" TADICI,a aflat dupa 3 luni de la Roibu. Astfel sunt 8 jucatoare transferate exclusiv de Tadici in lot.Stai cu botul tau de prost pe ...labe, si priveste ,ca de priceput nu ai cum , se vede de pe CAPELA.
@Super Gaby.ai ramas in urma !(MARELE)Tadici nu mai e la vilcea !!!!!
dk facetzi investitzi o sa vina si rezultatele.la fiecare echipa trb aduse jucatoare straine si jucatoarele romane lasatzi la alte echipe .si sa- si scoata din mintzi ca sunt invincibile.asa cv doar increzutele se mindresc. asta era mentalitatea lui TADICI(MARELE ANTRENOR)NUMA RAU A FACUT HANDBALULUI ROMANESC!metode folosite acum 15 -20 d ani!
cea mai tare!!va fii idolul tribunelor!multumim Tadici ca ai adus-o!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.