Alte știri din fotbal
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători! » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
0
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
14
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
2
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Ma bucur nespus ca a luat bataie csm campioanele absolute care de luni bune nu mai joaca nimic dar nimeni nu ia nici o masura, oameni buni bucurestenii!
Cieeesemeeeeee, cieseemeeeeee!!! Miesi al hanbalului azi n-a jucat ! Sau a jucat !?
Felicitari Gloria Bistrita si mult succes in Liga campionilor, cat priveste csm acelas joc incantator cu neagu si pintea, pacat de Helle Thomsen.
O fi devreme sa tragem concluzii, dar tot vreau sa pun intrebarea: chiar o fi fost Vasile atat de depasit? Hai, ca era slab, nepriceput, fortat. Pai Thomsen e antrenor de top, cv impresionant, experienta beton. Asa arata debutul european al unui astfel de antrenor?
Pai e accidentata Laslo, simplu. E meci de Liga Campionilor, nu vei vedea foarte multe jucatoare autohtone in nicio echipa cu pretentii din aceasta competitie, cu mici exceptii. Eu am zis-o, romancele raman pe minute putine la unele cluburi pentru salariile pe care le primesc, ele ar evolua mult mai usor in strainatate sau la echipa de nivel mediu, insa prefera sa incaseze mai bine la echipe bine cotate. Asta e sportul de astazi, degeaba ne legam de bunici, le-ar da probabil palme, dar daca i-ai face azi antrenori si le-ai da ca obiectiv un parcurs cat mai lung in Liga Campionilor, nici ei n-ar alege jucatoarele autohtone in dauna jucatoarelor in care au mai multa incredere. E foarte simplu, pe vremea lor erau compuse altfel loturile echipelor de club.
În posibilul primul 7 la Gloria Bistrița, echipa antrenorului lotului național, nici o româncă! Nu mai cred că-i vorba de prostie. Dac-ar trăi bunicii celor ce-au plănuit sau a celor ce n-au fost cu băgare de seamă le-ar da măcar o pereche de palme.
"Există probleme cu transmisiunea în debut." bine ca la slobozia cu buzau nu sunt probleme cu transmisia, jegurilor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.