Alte știri din fotbal
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Slobozia aruncă în aer lupta pentru salvarea directă! Oțelul, eșec la debutul lui Tomas + Clasamentul
4
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Cupa Challenge (m) Stiinta Bacau-Motor Zaporoje 33-20
Noi valcenii suntem buni la handbal, voi bucurestenii la ce sunteti ma buni??? Zace prostia acolo in Bucuresti!
Oho ho!!!!Miroase a finala si a cupa!!!
inca n-au realizat nimic stai calm. Daca bat pe viborg sunt calificate 100% in semifinale si acolo sper sa evitam Larvik-ul
Sunt timisorean si polist de 30 de ani , dar pt. Poli nu am plas inca cum am plans de bucurie in seara asta pt. fetele astea superbe de la Oltchim. Cu asemenea rezultate la handbal , cred ca incet-incet ne vom indrepta catre handbal si vom lasa balta fotbalul nostru corupt sau dictat de forta politica ( vezi CFR Cluj ).
Respect fetelor ... MANDRIA NATZIONALA ... PACAT CA PRINTRE SINGURELE
Super !
felicitari fetelor noastre......inca o seara minunata......meciul cu viborg ar trebui jucat pe un teren de handbal amenajat pe stadionul de fotbal.......vor fii mii de oameni care vor dori acest meci sa-l vada felicitari inca o data fetelor noastre....speram in aducerea trofeului acasa
Bravo fetelor!!!!
Bravo fetelor!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.