Știri din fotbal internațional
Adio, linii strâmbe și ofsaid semiautomat! » Șeful Ligii anunță: „E obiectivul tehnologic pentru sezonul viitor"
0
Alvaro Arbeloa: „Avem nevoie de cea mai bună variantă a lui pentru meciul cu Manchester City”
0
Newcastle - Barcelona, atracția serii în „optimile” Ligii Campionilor
0
Chivu ridică tonul la Inter » Avertisment dat jucătorilor nerazzurri în vestiar! + Planul de redresare după derby
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Spulberăm Spania și Muntenegru! Ultimul meci cu Germania nici nu va mai conta, vom fi calificate!
Cam multi negativiști. Totuși clasarea undeva intre locurile 5-8 este realizabilă și de acceptat. Poate o regulă cu limitarea numărului de străine în campionatul intern ar fi benefica.Ar trebui găsită o formula, chiar daca dreptul la muncă în U.E. nu poate fi îngrădit.Totusi, la Naționala au ajuns și unele rezerve de la echipele de club
Calculele sunt foarte usoare de facut: Daca pierdem toate meciurile facem 0 puncte!
Inteleg din articol ca vom juca pe 15 noiembrie cu Muntenegru si pe 16 noiembrie cu Germania. Sper sa fie o greseala de tipar.
Cine ești tu, consonarule?
dupa cum scrii totul pare roz(tot asa se scria si inainte de marea schisma)e bine sa faci o postare si dupa urmatoarele 3 meciuri(acum sunt oficiale,cele amicale gata)
Dragi sportive. Bateti tot pana la capat. Altfel nu mai aveti viata buna cu familia. LOL
Dragi sportive. Bateti tot pana la capat. Altfel nu mai aveti viata buna cu familia. LOL
Cred ca s a referit la faptul ca nu acorda nicio sansa de a ne califica in Semifinale. A gresit cu ceva?
Comentariul dlui era despre un alt Radu...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.