Alte știri din fotbal
Nu le e frică de Legea 4! Consum de alcool, la Farul - CFR Cluj: ce îi așteaptă pe dobrogeni
0
Eugen Neagoe intervine în „Dosarul Păulești”: „Trebuie să răspundă”
0
Farul - CFR Cluj, ultima sută de metri către play-off » Alibec a ieșit accidentat
23
Emoții la Ovidiu înainte de Farul - CFR Cluj » Gazdele în criză, a picat nocturna
0
Știri din fotbal internațional
Alanyaspor a rezistat o repriză cu liderul Galatasaray » Ianis Hagi a jucat jumătate de oră
4
Leeds - Manchester City, duel vital în lupta pentru Premier League » Guardiola caută a 4-a victorie consecutivă în campionat
0
Lamine Yamal s-a distrat cu Villarreal » Nu mai reușise asta până acum
0
Borussia Dortmund - Bayern Munchen » Bavarezii preiau conducerea în „Der Klassiker”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Palatul liderului suprem al Iranului din Teheran a fost pus la pământ de ...
Libertatea
asa ceva nu se poate!!batem pe ucraina marrr care face egal ku spania si spania ne bate da nu asa orikum io kred k romania i mai buna decat spania nu stiu ke o fost ku ele de niki una nu a reusit sasi arate adevaratele valorisi mai ales pacata k am pierduto pe ramona maier...si paula radulescu ce sa accidentat tot in meciu ku spania ma gandesk k or si avut o cadere psihik enorma poate asta a fost motivul pt kare au si pierdut cine stie...
mentalitate romaneasca....am batut in prima grupa tot,cine ne mai sta in cale,hai sa facem un chef ca asa ii sta bine romanului sa sarbatoareasca non stop si inainte de a realiza ceva.Nu vreau dar tare imi este frica ca nu vom mai castiga niciun meci pana la sfarsit.Mi-ar pare bine sa nu fie asa.Ar fi fost prea frumos sa fie asa usor.Aseara a mai fost chef in sanul nationalei? Domnule Gatu ce zici???
mai lasati-ne cu deplasarea , ca n-au facut antrenament sa se odihneasca; ce au cautat ele la chermeza ??repede la chef sa sarbatoreasca ...Ce ??? ce au sarbatorit ??Infrangerile care eventual vor urma?? Cu zambetul pe buze !!Atitudine de neprofesionisti a tehnicienilor in frunte cu Gatu ; ati citit , auzit de chef in tabara Norvegiana, Rusa, Germana ?? Sau pt. ei asta inseamna, destindere, recuperare .
Sa le scuzam pe fete ! Si noi si Dnemarca am clacat in repriza a doua! De ce ? Deplasarea de 200 km, schimbarea sali pentru noi a contat f mult. Spania si Norvegia ne-au asteptat acasa odihnite. Pentru azi merg pe mana fetelor noastre. Va fi altceva o sa vedeti ! Hai Romania !
am si eu o intrebare pt gazeta. este asa de greu sa afisezi si grupa cealalta ?cata lene puteti sa aveti in voi. aruncati informatii fara sa le prelucrati . niste putori
însă campioana olimpică a făcut instrucţie însă cu Danemarca... insa nu cred ca insa aruncati si voi un ochi peste insa articol inainte sa-l insa publicati... ca va e lene... si sunteti o publicatie de 2 lei
mda..au fost la chef fetele... ca de obicei suntem zmei in prima faza si o luam in mana pe final... batem ucraina maine probabil si ne uitam apoi la tv..
Ne calificam si cu 6 puncte daca: 1. batem Ucraina 2. Spania pierde si cu Ungaria si cu Danemarca 2. Norvegia bate Ungaria. HAI ROMANIA!!!
adio calificare daca maine spania bate pe danemarca ......
dar romania cu cit a perdut? oo 18-26
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.