Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrecu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Felicitari ROMANIA!!! Mi-ati facut o bucurie imensa cu aceasta cupa!!! Toti romanii ar trebui sa fie fericiti de acest rezultat. Si eu care credeam ca acest titlu o sa fie pe prima pagina... ce naiva pot fi crezand ca cei de la GSP sunt interesati de sport... Fetelor suntem alaturi de voi si de acum incolo; tineti-o tot asa si in China!!!
Vai mama voastra! Presa retarda...
Dragilor de la GSP Tv, ce e ala turneu amical Cupa Mondiala? Sau daca nu ati transmis voi nu e important ce au castigat fetele noastre?Sunteti de plans!Fetele astea ar trebui primite ca eroine si nu in anonimat.Voi si cei de la sport.ro ar trebui sa uitati de concurenta cand vorbiti de un succes al nationalei la orice sport.Cea mai buna echipa este nationala de handbal in fiecare an.Bravo fetelor!
FELICITARI.Sinteti singurul sport de echipa competitiv pe plan mondial.Il intreb pe gsp undei pomovarea meritata.
cupa mondiala este turneu amical!!!!! campionatul mondial este oficial!!!!
in primul rand bravo lor. si in al doilea rand rusine voua ziaristilor de sport si aici ma refer la toate ziarele. un singur articol ratacit printre meciurile din etapa de liga 1 atat au meritat fetele pt efortul depus. ar trebui sa va numiti GAZETA FOTBALULUI, PROFOTBAL SI FOTBAL.RO ca altceva nu aveti in cap si nici aala nu il comentati profesionist. ieri pe protv am vazut un reportaj cu echipa de caiac dar asta nu mai intereseaza pe nime ca acolo nui BFECALI si deja nu mai conteaza
cica "cupa mondiala" si pe urma , in text doar , adauga ca ...amicala! lloooll santeti de tot rasu mah! ce are cupa mondiala cu un turneu amical.Creati confuzie! ce ziaristi...teembeli
Felicitari fetelor !!! Sunteti mandria Romaniei!! In rest, subscriu celui de dinainte presa de cacao.....voua va pasa de becali !
Felicitari fetelor! Tineti-o tot asa, nu vreau sa intre in ceata si handbalul romanesc. Sper ca baietii sa va urmeze si ei curind!
Felicitari intregului lot !!! Si, cum au zis si alti, aceasta stire ar trebuii sa fie de prima pagina a ziarului. Dar am uitat ca celor de la GSP "le pasa de fotbal", nu de sport. Si nici de fotbal nu le pasa, defapt.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.