Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, despre varianta Nicolae Stanciu la FCSB: „Din moment ce Gigi a zis”
0
Game over! Denis Alibec e istorie la FCSB: „Nu știu ce vrea el, știm ce vrem noi”
1
FCSB, program dificil în startul lui 2026 » Ce dueluri o așteaptă pe campioană
1
E gata! Primele două plecări de la Rapid, după eșecul cu FCSB: „El va merge la Genoa”
0
Știri din fotbal internațional
Gheorghe Hagi, mesaj pentru Mauro Icardi, după ce i-a doborât recordul: „Ai devenit un idol”
0
Mihai Mironică și Cristian Pintea la Premier GSP | Analizăm etapa alături de comentatorii sportivi
0
Răzvan Lucescu și PAOK l-au învins pe marele Rafa Benitez: „Asta este singura dezamăgire”
0
Mauro Icardi, scrisoare spectaculoasă către Gheorghe Hagi, după un eveniment istoric la Galatasaray: „Vă scriu cu inima întreagă și cu umilința”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Un instructor de juu-jitsu a pus mâna pe Gisele Bündchen. Supermodelul are ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Noaptea generalilor. Cum a reușit gruparea de militari „Corbii”, ...
Libertatea
Corect Lili, Alice e extrema stanga, ca si la fotbal de altfel.
MULTUMIM OLTCHIM,FELICITARI FETELOR,FELICITARI ANTRENORILOR,FELICITARI CONDUCERII OLTCHIM ,CARE TOTI FAC LUCRURI DE ISPRAVA !TOT ASA PINA IN FINALA!!!
Toata echipa a jucat bine,dar Paula a fost extraodinara!Daca isi revin extremele putem castiga liga!FELICITARI SI BAFTA IN CONTINUARE! nepotrivit titlul articolului...daca e doar un gol avans nu e tot victorie?!sau poate nu stiti cum cine au jucat azi...cum zicea cineva mai jos,organizarea lasa mult de dorit la valcea!se vand mult mai multe bilete decat locurile disponibile!
am fost in sala si organizarea jocului e o bataie de joc la adresa suporterilor. s-au vandut bilete fara loc si cei intrati primii tineau ocupate randuri intregi starnind astfel scandaluri interminabile. s-au vandut mult prea multe bilete peste capacitatea salii astfel s-a ajuns sa stam inghesuiti pe scari facand imposibila trecerea oricui. rusine pentru organizatori care nu inteleg pentru cine e spectacolul din teren!
Avem cei mai buni pivoti din lume (Ionela si Oana) dar suferim cu extremele. Iulia era un spiridus foarte precis asta toamna dar se intampla ceva cu ea. Ar putea Ramona sa joace pe stanga, iar Ada sa aiba mai mult curaj pe dreapta - nu stiu, Radu Voina este un antrenor caruia ii place sa incerce. Narcisa a facut un meci mare cu Ungaria, dar acum nu este in forma nici ea; nici Pidpalova. Adinei i-a crescut pofta de joc; avem nevoie de forma ei in finala. Chiar si Cristina oboseste pe final!
Alice este extrema stanga. La handbalturile sunt invers ca la fotbal
Pana va reveni Alis nu avem extrema dreapta.
Ca sa castigi Liga trebuie sa ai 2-3 jucatoare cam de aceasi valoare pe fiecare post
Ramona Maier e o extrema mai mult decat buna! Mai e si Elisei care e accidentata. Apropo stie cineva cand se apreciaza ca va refeni?
Oameni buni a vazut cineva ca nu avem extreme?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.