Alte știri din fotbal
CFR - U, derby de Cluj la cote maxime! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Putem afla prima promovată în Superliga
0
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Arsenal - Newcastle, în runda 34 din Premier League » Luptă crâncenă pentru titlu
0
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
„Cine va câștiga Liga Campionilor?” Robert Lewandowski a răspuns pe loc
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
nu-i nimic, le batem in finala!felicitari fetelor! HAI ROMANIA!
avem un portar minunat!!!...am facut un meci bun dar au aparut iarasi fluctuatiile de forma pe parcursul meciului pe care tb sa le eliminam...doamne ajuta la inca un meci cu norvegia in finala sa ne luam revansa....hai romania!!!!
Felicitari fetelor! Capul sus si mergeti inainte. Mare pacat ca nu am egalat. Arbitrii ne - au ciupit exact cand au avut nevoie norvegiencele. Au fost clar impotriva noastra. Am gresit si noi un pic. Toata admiratia pentru Paula si pentru voi toate. Va tinem pumnii sa castigati tot de acum inainte. Va fi greu dar avem incredere ca se poate. Mult succes!
Succes fetelor mai departe, puteti mai mult.Le batem pe norvegience in finala.
asta e , am avut si umpic de ghinion , aveam ocazia sa ne distantam dar nu am facuto ..... si neagu mi-a mai placut cum a jucat .... pai cine sa lase commenturi aici ,,,,la noi conteaza focoasa iulia ( care isi cere scuze in genunchi foarte bine )
Este adevarat ca prea putini oameni lasa comentarii pentru astfel de informatii, de fapt, mult mai importante decat pentru tot felul de articole de proasta calitate. Felicitari acestor jucatoare! Pacat ca nu apreciem realizarile lor!
bv fetelor pt munca lor si succes mai departe. si apropo ... rusine tuturor romanilor care intra pe acest site si dau comenturi la cat de destept este oierul si altii ca el , dar nu stiu sa aprecieze munca si spiritul unor adevarate sportive.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.