Alte știri din fotbal
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Zeljko Kopic a sărit în apărarea lui Devis Epassy: „A adus multe lucruri” » Ce l-a deranjat pe antrenorul croat la echipa lui
0
Explicația lui Devis Epassy după gafa din meciul cu Petrolul: „Nu e prima greșeală”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
Cultura traita exemplar de 0.I. care ne-a demonstrat ca in Romania n-are ce cauta un antrenor strain.
PS. succes fetelor ,ca sunteti si frumoase si bune
chiar nu ne putem abtine ,nici nu a inceput competitia si se gasesc care critica componenta lotului . Oare un meneger si-ar putea face meseria daca carcotasii ar carti o decizie luata ,nu ca ar suporta consecintele .Dar noi cititorii nu avem cateodata nici macar raspunderea cuvintelor si atunci ,dai-nainte cu democratia ca "de aia am murit la revolutie"
goluri diferenta*
Hai Romania ! minim 10-15 goluri victorie azi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.