Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut amicalul cu Motor Lublin! 3 goluri încasate și o veste bună pentru Nuno Campos
9
U Cluj - Ujpest, în al doilea amical al verii: Ștefănescu ratează două ocazii mari
0
Încă o plecare de la Petrolul!
0
Pancu nu poate face nimic » Se întoarce la Rapid doar ca să-și rezilieze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Transfer-surpriză în timpul CM 2026 » Fostul căpitan al lui Arsenal, acord total cu Chelsea
0
Tragedie pentru Cody Gakpo, chiar în timpul CM 2026 » Partenera sa a anunțat pierderea sarcinii
0
Manchester United ar putea primi despăgubiri de milioane de euro din partea FIFA, după accidentarea gravă a jucătorului la CM 2026
0
Cum a sărbătorit Joao Paulo calificarea nesperată a Capului Verde
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
Atat ai putut pe dreacu sa te ia si pe tine si pe cele 3 Amariei , Lecuseanu si Hutupan. SINGURA pierdere cu ADEVARAT din NATIONALA ROMANIEI este Steluta Luca. Restul sunt apa de ploaie. Aceasta Geiger este SINGURA STANGACE care o poate inlocui pe Steluta Luca. P R O S T I L O R voi nu a-ti vazut-o pana acum ? Cum naiba casele de pariuri vedea Romania a doua favorita si vi tu si spui ca atat ai putut. M-am convins si de Hutupan. Am pierdut si pe mana ei, chiar si azi a luat numai "urechi&qu
Atat ai putut pe dreacu sa te ia si pe tine si pe cele 3 Amariei , Lecuseanu si Hutupan. SINGURA pierdere cu ADEVARAT din NATIONALA ROMANIEI este Steluta Luca. Restul sunt apa de ploaie. Aceasta Geiger este SINGURA STANGACE care o poate inlocui pe Steluta Luca. P R O S T I L O R voi nu a-ti vazut-o pana acum ? Cum naiba casele de pariuri vedea Romania a doua favorita si vi tu si spui ca atat ai putut. M-am convins si de Hutupan. Am pierdut si pe mana ei, chiar si azi a luat numai "urechi&qu
Dute si te impusca VOINEA.... ratatule...esti o femeie cand antrenezi.... unde esti TADICI !!!!! .... fetele au jucat relaxate tot turneul pentru ca impotentul de Voinea le spunea : e bine ! alergati mai mult ! pasati mai mult ! sa arunce Amariei ! ....Doamne ce indicatii .... e prost de bubuie.... si eu pot sa antrenez asa !!!!
pana la mondialul de handbal masculin gazduit de Spania in 1981 aceasta tara nu avea handbal de nici o culoare Romania era o forta insa incepea declinul si atunci sa vazut am fost infranti spre surprinderea generala la Barcelona de Spania de atunci nu mai contam aproape deloc la handbal masculin .Tare ma tem ca tot Spania acum la handbal feminin sa nu ne scoate din circuit international de inalt nivel.
o corectie la articol! ione n-a renuntat la nationala,doar a spus ca datorita problemelor medicale nu poate veni la aceasta editie a europenelor! o s-o vedeti din nou in echipa demonstrand c-a ramas pivotul nr 1 mondial!f interesant este cu cine vom juca barajul ptr CM 09.
SIGUR DA ! DOUA finale de campionat mondial s-au jucat dupa de romania dupa o seceta de 25 de ani de zile!!!??? Probabil ca peste tot atatia vom mai juca alta, daca nu cumva prin disparitia acestor indivizi de tip :voina,gatu, draganescu,marinescu.... ..sa mai vedem>
Ba nenorocitule....impotentule....ai plecat cu Geiger in lot dar n-ai vazut-o decat in ultimele minute ale meciului cu Norvegia. Geiger , singura, era in stare sa castige meciul cu Spania. Pt atata, si numai pt atata nici nu ar mai trebuie sa te intorci acasa. I-ati si potaia de bogdan cu tine si du-teeeeee.....in aia matii
SIGUR nu esti baiatul lui tata? iti expui frustrarile si propriile calitati dar mai ales lipsuri(marlanie multa la tine si lipsa de creer), eventual un anonim ,care simte nevoia de a se baga in seama!?VEZI CA MAI POTI PRINDE PANA LA SARBATORI UN LOC LA BALACEANCA..ACOLO e de tine....
SIGUR nu esti baiatul lui tata? iti expui frustrarile si propriile calitati dar mai ales lipsuri(marlanie multa la tine si lipsa de creer), eventual un anonim ,care simte nevoia de a se baga in seama!?VEZI CA MAI POTI PRINDE PANA LA SARBATORI UN LOC LA BALACEANCA..ACOLO e de tine....
MULT PRAF IN OCHI DE LA ACEST VOINA,un om a lui gatu de timp liber care e convins ca lumea crede toate gogoasile lui cu VARZARU, LUCA ETC CARE ORICUM NU AU MAI JUCAT LA OLIMP0IADA, si nu vor mai juca in viitor,fiind schimb de generatii. S-a vazut la toate echipele ,nu mai e cazul sa spunem,el si asa zisi ziaristi, au sarcina sa intoxice cititori, dezinformand , asta e presa la noi, cu multe articole la comanda. DOAR TREBUIE sa vezi cine semneaza si ,stii continutul,nu mai e cazul sa citesti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.