Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
cristina neagu. ce-a mai buna
Priveste fara prejudcati, dle Voina! Vin handbaliste tinere. Tacalie e baba? Vizitiu, Alexandrescu s.a.Si mai sunt, doar sa le faceti un program adecvat!
Cum n-avem, vere, jucatoare tinere ? Vadineanu, Tacalie si Vizitiu ce or fi ? Asta mica, Geiger, ce e ? Manea, Balint si Barsan or fi niste babaciuni ? :) Soit, Crap si Cioarec nu arata nici ele a pensionare :) Problema e ca ne-a caftit Spania de ne-a sunat apa-n cap. De ce ? Habar n-am. Altfel... nimic de zis. La Olimpiada au jucat si Galca, si Bradeanu, si Tamas si Bese si tot pe locurile 5-8 am iesit.
Ce masuri a luat federatia pt ca tinerii dupa juniorat sa nu dispara?Ne plingem ca baza de ie este mica dar infiecare an se pierd pe drum multi tineri talentati pe care nici un club nu ii vede!Obligati echipele de liga 1 sa aiba in lot macar un jucator la vremea junioratului!Cele de liga a 2 a de la trei in sus!Si dupa ce ati incercat sa faceti ceva atunci veniti si spuneti:am luat urmatoarele masuri dar degeaba nu vin tinerii din urma!
Nu avem centri nici la feminin si nici la masculin!De ce?Pt ca principalul criteriu este inaltimea,greutatea!Tehnicitatea in 2-4 ore conteaza mai putin!Ati urmarit d-le Voinea ce joaca la club juniorii de la centrul de excelenta si ce joaca la lot?O sa aveti surpriza ca nici unul nu joaca centru la clubul de provenienta!Joaca interi ,extreme pivoti dar centii nu!Refaceti modul de ii urmariti tinerii si tinerele mai mult si dupa aceea spuneti ca nu vine nimeni din urma!
D-le Voinea sunt handbalisti si hanbaliste tinere la anii junioratului extraordinari!Dv sau dl Gatu cite meciuri de juniori ati vazut in ultimii ani???Dar din pacate se pierd pe drum!Dle Voinea stiti cum s-a facut ia pt lotul de cadeti ?S-a facut o singura data pe zone geografice adunind de ex 100-150 de copii din Moldova la Bacau!Dupa acel trial nu s-a mai facut nimic!D-le Voinea este de ajuns sa ai 2 -4ore la dispozitie ca antrenor si sa decizi care copil este talentat si care nu?
Ce s-a intamplat in meciul cu Spania? Acolo era nevoie de antrenor. Oricum, mbine decat tadici
Poate ca Viola_fan are dreptate la primul comment..
Nu e de vina doar o jucatoare... (in spta Hutupan , ca nu a aparat).. Oricum cat sa mai asteptam sa castigam o medalie?:((
Au jucat bine astazi..nu poti sa le acuzi de nimic...norvegiencele au fost mai bune nu a avut ce face Romania. O singura nelamuriream..la aceste European ne-a lipsit clar o jucatoare de mana stanga...in seara asta am vazut-o pe Geiger si mi-a placut..are un sut nasprasnic si cred ca trebuia folosita mai mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.