Alte știri din fotbal
Premoniția lui Mircea Lucescu care a trecut neobservată în octombrie 2025: „Dacă nu am succes, mă îmbolnăvesc, mor”
0
„Copilul” neîmblânzit al lui Mircea Lucescu, Ioan Andone, vine cu o perspectivă aspră: „Eu cred că fotbalul l-a omorât! Nu mai avea ce căuta la Istanbul”
0
Clasamentul lui Ilie Năstase unde Mircea Lucescu e „cel mai bun care a existat la noi!” » Face un apel la discreție
1
Jucătorul lui Cristi Chivu, mesaj sfâșietor după moartea lui Mircea Lucescu: „Inima mea plânge…”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a „sferturilor” din Europa League debutează azi cu meciul dintre Braga și Betis
0
Vincent Kompany: „Știu că meciul nu s-a terminat” » Surprinde cu o declarație despre Vinicius
0
Bild a inventat o notă nouă pentru Manuel Neuer, AS recunoaște: „Real s-a lovit de un zid”
0
PSG - Liverpool, meci de gală în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
DL-E.Didifix(pix),eu sint sigur ca te pricepi la handbal,dar ne lasati si pe noi sa venim la Valcea,sa luam cupa de acolo,ptr ca vad ca tadici(nu are valoare sa-i scriu numele cu litera mare),nu se mai descurca cu marea nationala a ROMANIEI.Sincer sa vorbim de la 0ltchim vin jucatoare la BV,si nu invers ptr ca o jucatoare profi stie unde se vrea si unde se face PERFORMANTA.Un sfat prietenesc,luati un antrenor cu sufletul MARIANEI TARCA SI o sa vedeti,si o sa invatati, ca handbalul este un sport.
sa castigati morcovul de aur si o livada de bare ! parca erati tragatori de elita si aveati ca tinta doar poarta. cat de slabe sunteti.
Brasov de RAHAT!!!
mariane... cred ca tu esti de pe alta planeta...lotul este subtire si totusi s-au obtinut performante ... finala de cupa cupelor si victorie acasa cu oltchim... sezonul viitor echipa se va intari serios!
au obosit la defilare..bag seama...
Brasovenilor, credeati ca este asa de usor sa castigati cupa cupelor. V-ati lins pe bot, in 3 zile pierdeti si cupa si campionatul romaniei. Daca jucatio asa, Oltchim va da 15
Terminati!!!Tarca a facut destule pt brasov!! cum nu castiga un meci greu...dupa ce au castigat vreo 10 ..repede sariti cu gura!! Hai rulemntul!!!Hai Tarca!!!Hai Cristina!! Haideti ma fetelor ca puteti castiga..suntem alaturi de voi!!!!!!
solutia lui tarca in retur: sa dam 5 gouri in 25 min, nu 4 ca astazi !! pleaca de la brasov !!! Florescule, vrem ANTRENORRRRRR !!
Returul cred ca va fi de infarct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.