Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Pe langa handbal feminin, mai avem o echipa de top international, cea de polo pe apa.
handbalul feminin esti singurul sport de echipa cu care ne putem mandrii in momentul de fata!!bravo fetelor si sper sa castigati mondialul din Brazilia!!!
stam mai bine la femei deoarece sportul feminin nu e de la fel de mare interes ca cel masculin, se baga mai putini bani si astfel diferentele dintre echipele Vestice si cele din Est sunt mai mici... la barbati se pompeaza foarte mult financiar, si aici se face diferenta intre tari, noi de obicei n-avem nici o sansa sa ajungem in elita.
La fotbal masculin suntem pe 53, la handbal feminin pe 5, la fotbal feminin inca n-am prins un loc in clasament, iar la handbal masculin, am abandonat clasamentul! Asta ca sa fie comparatia completa!
da, asa e, daca ar fi si banii din fotbal in handbal am fi campioni mondiali si europeni ani la rand. insa noi stim ( gsp ) sa scoatem in fata numai petardele din fotbalul mocirlos in care se mai scalda pe langa cei susnumiti si porcii de conducatori. ar trebui sa luati exemplu de la aceste fete nesimtitilor, dar in afara de tarfe si alcool nu aveti ce arata majoritatea dintre voi " fotbalistilor "!
In sportul romanesc fetele au facut in general mai bine ca baietii (handbal, tennis, judo, gimnastica etc...) Ar trebui sa li sa creeze conditii si sa fie incurajate sa joace fotbal. Tari cu "traditie" in a considera femeia "inferioara" (Japonia, Mexic, tari din Africa) s-au desteptat si au acum echipe tari de fotbal feminin. La noi oamenii de sport (inclusiv GSP) apreciaza la femeii "talentul" da a-si arata sanii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.