Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
1
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
nu prea am vazut meciul...dar cand te bat 2jucatoare nu sunt multe de zis(de la o nationala care inca e in cautari )intradevar un meci amical pana la urma unde nu stiu cat de mult a contat rezultatul..pb e ca multe nationale sunt in linie dreapta fac ultimele "ajustari"pe cand noi inca mai cautam...jucatoare(cele tinere sunt depasite...de ce se cere le tb timp,incredere)am vazut ceva cu babeanu in aparare cred pe intermediar...tomori a trecut de ea ca la antrenament iar a doua faza in loc sa inchida langa meirosu...deci nu avem nevoie de incercari cu asa putin timp la indemana...as fi chemat jucatoare cu experienta calite in jocuri chit ca au..lustruit banca ,tivadar depasita mereu
@vera: Buceschi, dintre toate debutantele a jucat cel mai mult si la meciul cu Ungaria dar si cel cu Grecia. Ar trebui chemata la nationala peste vreo 2 ani (nu e pregatita psihic si n-are curaj sa traga la poarta). Intr-adevar Meirosu si Bradeanu au jucat mai bine decat de obicei (Bradeanu la Gyor in combinatie cu Spiridon marca multe goluri). As vrea sa le vedem pe fetele tinere nu doar pasand si sper ca la meciurile cu Macedonia, dar mai ales cu Serbia, macar 1-2 sa-si demonstreze valoarea marcand goluri, cum fac la echipele de club.
va luati si voi de o debutanta, o tanara fara experienta de 18 ani care joaca primele meciuri pt nationala mare si care in plus nici nu isi cunoaste colegele. Inca nu pot fi legaturi de joc foarte bune intre ele, mai trebuie sa asteptam. Ea a jucat pe postul de coordonator, in schimb Oana Soit a jucat inter dreapta, o pozitie de unde ar fi putut sa arunce mai des la poarta. Si nu a facut-o.In plus pe final a si pierdut vreo 3-4 mingi. Ea are experienta, isi stie colegele de la nationala, mai ales ca joaca cu majoritatea la Oltchim, si totusi joaca f prost. M-au surprins placut Meirosu si Bradeanu. Sper mai ales ca Meirosu s-a trezit si o sa joace la fel si de acum inainte!
@marius_vl: Ai dreptate . De cand a intrat Buceschi pe teren jocul s-a destramat. Desi a jucat jumatate de meci n-a aruncat macar o data la poarta de pe pozitional si a ratat 2 lovituri de la 7m. Avem nevoie de fete cu un psihic bun,care au curaj sa traga de la linia de 9m.
trebuie sa le intelegem urmeaza turneu final acolo trebuie sa avem rezultate, in plus am juat cu jucatoare de 18 ani care prima oara au jucat intr-un meci cu o incarcatura mai mare. succes fetelor in continuare.
Buceschi ne-a mancat meciul!! O fi fost ea debutanta si o fi avut emotii,dar nu se poate sa fii atat de fricoasa si de indolenta! Daca ea e viitorul nationalei,vai de noi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.