Alte știri din fotbal
MVP cu FC Argeș, Tavi Popescu și-a recunoscut greșeala: „Nu e ok”
0
Ricardo Pădurariu a reacționat, după ce a fost lăudat de Gigi Becali: „Am primit un mesaj de la tata”
0
Marius Baciu crede că FCSB are o „perlă” în curte: „Sincer vă spun, îl aruncam în luptă astăzi”
0
Daniel Bîrligea a spus de la cine s-a inspirat la gol: „La el am văzut”
0
Știri din fotbal internațional
Fotograful celebrei poze cu Messi făcându-i baie bebelușului Lamine Yamal: „Nici nu știa cum să-l țină în brațe!”
2
Ca în filme: fotbalistul de la Mondial, răpit în drumul spre noul club
0
Capcana MetLife! Jucătorii acuză terenul marii finale din New York: „Nici nu-l poți numi iarbă!”
0
Decizia luată de președintele Argentinei, după anunțul lui Trump: „Nu mai scot jacheta” » Superstiția de 36 de ani
0
Lifestyle
Ghencea superbă: reprezentanta României la „Miss Universe” și-a susținut favoritul din tribune, la FCSB - FC Argeș
6
Aymen Boutoutaou, noua achiziție a lui FCSB, și-a făcut apariția în Ghencea!
4
Crucea mutată pe spate! » Cum arată noul autocar al lui FCSB, după colantare: imagini din Ghencea
26
Croitoru suburban! S-a apucat să-și înjure jucătorii: „Malaka! F***-ți Dumiteru' mă-tii!”
7
Victor Ciutacu și alți trei lucrători la RTV, condamnați la daune-record ...
Libertatea
Trei reguli de aur ca roșiile din grădină să rodească toată vara: ghid ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Cum arată vilele de lux închiriate de RAAPPS la 900 de euro pe lună, în ...
Libertatea
Paradoxal, totusi, si daca scoteam un egal nu era nici o diferenta. Acum, ne trebuiesc 6 puncte, adica sa castigam totul ca sa fim sigure de calificare. Daca faceam egal, ne trebuiau 5 puncte, adica doua victorii si un egal. Mi se pare ca nu am pierdut nimic, dar cu conditia sa fi tras niste invataminte din acest meci.
nu-i nimic, trebuia sa vina si una rece:) mult, mult succes in continuare!
Pacat, nu stiu de ce suntem o natie asa de risipitoare...ne culcam pe o ureche...la fotbal, aseara Unirea a aratat ca era multumita cu calificarea in Europa League, desi sustineau toti altceva. La handbal, la 20-19 pentru noi si om in plus, in loc sa le distrugem si sa ne facem viata mai usoara mai departe, le-am lasat sa reintre in meci, gandind ca "lasa...daca ciupim ceva bine, daca nu, mai vedem noi ce facem in meciurile care vin...".
cu cristian gatu la federatia romana de handbal nu facem treaba!!! gatu numeste antrenorii numai el stie pe ce criterii!!! cu radu voina numit de gatu nu vom castiga niciodata un titlu mondial!!! daca cristian gatu ar fi vrut performanta la carma nationalei trebuia sa fie numita MARIANA TARCA!!!!
trebuie sa treaa peste meciul asta, sa ia partea pozitiva din el, si sa luam fiecare meci in parte! avem mari sanse sa batem tot si sa prindem semi! si stati linistiti, norvegia joaca si ea cu spania si korea!! nu are punctele asigurate in meciurile respective, trebuia sa joace mai intai! oricum, cu toate argumentele impotriva noastra am pierdut la limita! abia astept urmatoarele meciuri! Doamne ajuta si HAI ROMANIA!
Multi acuza antrenorii... Si eu! unii cer antrenor nordic! Si eu! Becali mai bine ar "baga" in handbal... Si cu Breivang daca s-ar putea...Asta e! Infuzie de creier nordic!
Narcisa Lecusanu esti proasta!
nu-i nimic, n-am vazut meciul, dar din cate am inteles, cu o multime de factori impotriva noastra: fetele varza, cum spun unii, antrenorul varza, arbitrii impotriva noastra, si chiar si in aceste conditii, ne-au batut DOAR LA UN GOL!!! cine? cea mai buna echipa din lume? trebuie privit un pic mai lucid si detasat! si eu sunt de parere ca daca gestionam coresc la 20-19 superioritatea si ne distantam la 3 goluri, se termina, le bateam cu 4-5! dar nu-i nimic, korea si spania sunt de batut!
Pe romani vesnic in bat arbirtii! Asa ceva! Peramani ii bat mereu antrenorii si federatiile! Cand am avut antrenori excelenti si federatii pe masura nu ne-a batut nimeni cu arbirii cu tot! Hai sa fim realisti! Fetele-s de mare talent, dar cum au fost conduse este un dezastru, care duce clar spre locuri joase in clasament! In fond la asa tara, asa performeri! Nu se pot disjunge cele doua...
paula radulescu 10 cristina neagu 10 carmen amariei 10 felicitari celor trei brasovence
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.