SPORTURI » HANDBAL » ROMÂNIA-CROAŢIA, LUNI, ORA 18:30, DIRECT DOLCE SPORT ŞI LIVETEXT PE GSP.RO ŞI M.GSP.RO
Alte știri din fotbal
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titrularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
0
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Știri din fotbal internațional
Fanii lui Fenerbahce s-au strâns în Centrul Vechi din București! Imagini în timp real de la reporterii GSP
0
Suma faraonică obținută de Arsenal pentru câștigarea grupei Ligii Campionilor
0
Clasamentul și toate rezultatele în ultima etapă din Europa League
0
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
1
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
tolomacul asta de voina vorbeste de parca el ar antrena echipa de popice ! nu tu ai facut selectia mah cap de creta , nu tu le antrenezi? toata lumea e vinovata numai tu esti fara pata ! cat de curand nenorocesti si oltchimul dupa echipa nationala
De Croatia poate trecem la mare lupta.... dar mai departe nu avem cum!! Imposibil
e clar..castiga medalia de aur :))) phahahahahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.