Alte știri din fotbal
3 pe un post » Jucătorul pe care Rădoi a vrut să-l transfere are prima șansă să fie titular în noul sistem de la FCSB
0
Pun rachetele iraniene în pericol barajul Turcia - România? Ce transmit surse apropiate de Federația Turcă
0
MM Stoica, în ziua numirii lui Rădoi la FCSB: „Mini revoluție! Șapte ore am stat de vorbă, garantez pentru Gigi”
0
Daniel Pancu a ales cel mai tare adversar din play-off: „E derby!”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul rebel de la Manchester City, reținut pentru agresiune fizică: „Victima a fost transportată la spital”
0
Walter Zenga știe de ce are nevoie Cristi Chivu la Inter: „Avem de unde alege”
0
Cum a răspuns Diego Simeone când a fost întrebat dacă Atletico Madrid este favorită cu Tottenham: „Să nu uităm asta!”
0
Scandal de proporții în MLS! Au pariat și au primit interdicție pe viață
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Planul diabolic cu care Iranul poate ruina lumea cu toată opoziția SUA. ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Domnule, dar esti zaltat rau de tot! Ma intreb de ce se mai desfasoara acest CM?! Trebuiau sa ne inmaneze medaliile de aur, la scara avionului pe aeroport in Beijing si apoi retur acasa... Divinele megastaruri, pe care le tot proslavesti, nu au jucat absolut nimic cu Norvegia! S-au facut de rasul lumii! Sper sa te mai gasim pe-aici si dupa meciul cu Coreea... Si mai sper sa nu ajungem sa ne facem de ras si cu handbalistele, adevarate, ale lui Trefilov. Hai, rupeti pixul...!
avem nevoie de antrenor in meciuriile puternice. Voinea nu e acela. Aveam o singura stangace pe linia de 9m , si pe aia a scoso din lot, Sa vedem ce urmeaza , probabil Spania se va inchide foarte bine, sa speram ca va merge si apararea noastra bine.
da intai sa ajungem noi asa departe incat sa jucam cu rusia! mai avem 2 meciuri grele! sa o luam usor, urmeaza spania, sa le batem si apoi mai putem face planuri si calcule!
deci ca individualitati suntem peste ele, la ele s-au nu mai sunt bodnieva si poltoratskaia, care facea cam tot jocul! ramane o arie de selectie mare, dar si ei se bazeaza in principal pe zvezda plus touray de la viborg! si repet, in liga le-am cam batut ultimele 2 sezoane! si la cupa mondiala am inceput super si neau batut la 10! singura problema e mentalul, dar trebuie odata si odata sa o depasim!!! trebuie sa arate fetele asta ca sunt mai bune, sa le luam tare si cu curaj!
frate, paula a jucat pana si la cm 2005! dar a fost rezerva luminitei! a jucat si pe la alte turnee, dar luminita si tereza tamas erau mai in forma atunci! sa nu uitam ca tereza tamas a avut cativa ani foarte buni, cand facea un cuplu redutabil cu luminita, cum fac acum paula si flori! chiar nu inteleg de ce a intrat asa intr-un con de umbra! rusia e buna, dar, anul trecut am batut lada la 10 goluri, anul asta zvezda acasa si am pierdut greu in rusia, la un gol!
situl oficial ihf frate! "ihf" . "info" si ai acolo scorul "live"!!! 3-1 pentru norvegia in min 5!
si sa le batem clar, cum le-a batut norvegia in finala euro, sa le aratam unde le e locul, sa revina cu picioarele pe pamant!!! sper din tot sufletul ca fetele astea, multe aproape de retagere, sa-si incununeze cariera cu un titlu la nivel de natioanala, pentru ca la club au deja performante notabile! abia astept meciul de maine, si sper sa ne faca fetele o mare bucurie de sarbatori! HAI ROMANIA! si Doamne ajuta!
avem nevoie de ANTRENOR la nationala de handbal - IN MECIURI CU ECHIPE SLABE JUCAM CU EXTREME SI PIVOTI IAR IN MECIURILE CU ADEVARAT GRELE TACTICA LUI RADU VOINA = ZERO
sunt foarte eficiente, rateaza rar din pozitie clasica de extrema, pentru ca au procedee de aruncare impecabile si stapanesc toate variantele! trebuie desfacut jocul pentru ele si puse in valoare! acum ramane sa vedem daca fetele chiar au nevoie de antrenor :) eu zic ca mai mult sa le incurajeze si motiveze pe unele momente mai rele, ca in rest stiu ele ce sa faca :) sper din tot sufletul sa batem maine spania clar, ca prea s-au infumurat alea si se cred prea bune deja!
G.S.P. === va rugam afisati toate rezultatele din grupe ca presupun ca nu e greu ===
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.