Comentarii (41)
vanbasten_85
vanbasten_85  •  16 Noiembrie 2022, 07:16

Cu un asemenea arbitraj nu ai cum sa castigi. La noi era eliminare, la ele 9 metri. La noi fault in atac, la ele gol.

Offside_
Offside_  •  16 Noiembrie 2022, 07:03
Postat de sictir pe 15 Noiembrie 2022, 23:51

Noi românii suntem "furati" la orice sport. Este traditional sa dam vina pe arbitraj pentru orice insucces.

Lasand la o parte stilul de comentat "asa, in general" pe care il ai... te ai uitat la meciul asta? la faza despre care vorbeste? la prima repriza macar?

misu50
misu50  •  16 Noiembrie 2022, 06:37

Eu scoteam echipa de pe teren din prima repriza!! Sa se spele pe cap FIH cu cupa lor cu tot! De partea noastra ar fi si polonezele la cum au fost eliminate...Am crezut ca s-a mai facut ceva curatenie dupa plecarea celor doua otravuri Bonaventura, dar vad ca au rasarit altele...

arnautull
arnautull  •  16 Noiembrie 2022, 06:34
Postat de supereduardo10 pe 15 Noiembrie 2022, 23:35

Hotie pe fatza. Ce a fost in prima repriza ceva incredibil. Romania a dominat clar. La pauza trebuia sa avem cel putin 4 goluri avans. In fine daca nu spunem nimic nu protestam o sa se tot intample sa va aduc aminet cum am avut gol valabil in finalul semifinalei cu Norvegia?

trebuia luat macar pe banca pt meciul asta Sapun sa faca ordine

DoarDiviziaB
DoarDiviziaB  •  16 Noiembrie 2022, 06:32

Poate ai dreptate dar a fost sau nu dribling dublu? Daca a fi atunci este clar hoție!

Postat de nicolaeigrecu pe 15 Noiembrie 2022, 23:32

O întrebare pentru cei cărora le pasă: CARE E STAREA SONIEI SERAFINCEANU?

Băi Gre(n)cule, o cheamă Seraficeanu, nu mai băga tu litere în plus, ia vezi cum ar suna numele tău cu un N în plus!

mircea_pop112
mircea_pop112  •  16 Noiembrie 2022, 01:14

Acum daca am avut noroc cu carul la un meci nu inseamna ca vom avea la toate si vom ajunge in finala! Haide sa castigam in timpul regulamentar sa avem 2 -3 goluri avans... nu mica ciupeala! Romanii s-au cam obisnuit cu mica ciupeala, si la fotbal la fel, ultima calificare la euro cu Piti bagam fundul in poarta si poate pica ceva , desi aveam jucatori la echipe importante din lume: Muti, Chivu, Contra, Rat, Goian, Pancu, Marica, Maxim ...

cirus11
cirus11  •  16 Noiembrie 2022, 01:08

Ok dar uneori chiar se intampla. Cu Olanda cum a fost?? Aparare evidenta in semicerc in ultimele minute, nu se da 7m, se da fortare, gol pe atacul olandezelor... decisiv.