Alte știri din fotbal
Notele GSP la Petrolul - Rapid » MVP x 2! Au șters praful
0
Petrolul - Rapid 0-2 » Derby adjudecat: Rapid petrece, ura și la gară!
14
Nichita Stănescu, Ioan Slavici și două momente deplasate la Petrolul - Rapid » Imagini cu scenografiile și avertismentul crainicului: „Meciul va fi oprit!”
0
S-a accidentat grav! Daniel Pancu a pierdut un om important în Petrolul - Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Haos în Germania: Südwest-Derby întrerupt, polițiștii au intrat pe teren pe cai!
0
Arsenal - Coventry City » Spectacol în deschiderea noului sezon din Premier League
0
Inter l-a prezentat oficial pe Curtis Jones: „A venit momentul pentru o nouă aventură”
0
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, Eintracht conducea cu 10-0! A urmat cea mai mare victorie din istoria clubului
1
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
17
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Consumul național al României a depășit 7000 MW, iar importul a trecut de ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
@Tihamer Tako te uiti ka reluare de 10 ori dar tot asa ramane! Ratata asta, nervoasa si neprofesionista a dat golul Acela! Tu stai acasa te uiti la inscriptiile in ungureste de la tine din casa dar cand iesi pe strada scrie in romaneste...la televizor gazetarii romani pentru care un barter cu Uungaria conteaza, cei care au patron ungur sau pentru care conteaza mai mult aprecierea unui coleg maghiar in locul patriotismului te inteleg dar ramane la fel! Noi acolo voi acasa!
draga scriitorule da mi voie sa ti spun ca esti ***...da nu e vina ta;a parintilor tai maine poimaine o sa scrii ca a fost perfecta la cum si a pus echipamentul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai prostii scrii. Dupa meciul cu Ungaria aveai pareri savante despre relatiile dintre România si Ungaria pe timpul comunismului. Total gresita analiaza ta. Nu a facut Ceausescu ceea ce ai spus tu, în nici un caz din cauza unui meci cu Ungaria. Nu are rost sa comentez mesajul asta si nici cel pe care l-ai lasat. Cristina a luat atitudine si bine a facut. Ryde este depasit de multe ori de situatie. Lucrul asta este recunoscut de multi specialisti. Ar fi placut daca ai recunoaste si aprecia victoria româncelor împotriva Ungariei. In rest, numai de bine. S-au împacat nemtii si francezii, dar noi si ungurii din pacate nu cred ca o sa o facem.
Neagu nu mai este cea ce a fost ! Jumatatea golurilor a mercat din 7 m....Dupa cum s-a vazut la acest campionat,preface ca se pricepe mai bine la antrenorat ca la joc.Din cauza lipsei de educatie sportiva,in timpul timeouturilor a vorbit mai mult ca antrenorul,ne permitand lui Ryde s-a dea indicatiile necesare...o jucatoare nu are dreptul sa vorbeasca peste antrenor fara consimtamantul lui.A vorbit una si pe teren a facut tocmai contrariul.Asa ceva nu permitea Ambros Martin nici lui Neagu!Deci in jurul echipei in primul rand trebuie facut ordine,si nu trebuie lasata nici o jucatoare sa bage nasul in conducerea tenica,Acest lucru este atributul antrenorului.In aceasta situatie de vina pentru esecul Romaniei este si Neagu,facand pe antrenorul principal !
7 m si in rest ,tacere rusine sa va fie :antrenori federatie ....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.