Alte știri din fotbal
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
0
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Anunță un transfer la Craiova chiar înaintea meciului de azi cu Vitebsk: „Sper să se concretizeze”
1
Schimbări importante în noul sezon de Superligă: „N-o să mai avem timpi morți”
2
Știri din fotbal internațional
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Cum s-a terminat Borac Banja Luka - Levski Sofia, duelul care o interesează pe Craiova în Liga Campionilor
0
Uite cine-l poate opri pe Messi! Povestea crudă a copilăriei lui Murat Yakin + derapajul cu Andi Brehme: „Te voi bate atât de rău, încât nu vei mai ști cine ești!”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
1
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Peste jumătate dintre români nu susțin niciuna dintre propunerile de ...
Libertatea
Si care e regulamentul? Marturisesc ca nu il cunosc, dar imi vine greu sa cred sa cred ca ar fi tobele interzise prin regulament! Spune-mi la ce pagina, ce aliniat si promit ca o sa caut online. Mai ales ca inteleg ca au fost tobe si la meciurile de dimineata. Bine, probabil tot niste balcanici si necivilizati ca noi!
Că deobicei ne-au furat surorile bonaventura care au rupt echilibrul din primele 15-20 de min, într-o lume normala cele două ar fi fost demult ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Regulamentul in handbalul mondial este sfant ! Intr-un stadion de 80000 este cu totul altceva...Noi din pacate nu respectam regulamentele sportive,drept dovada multele sanctiuni primite in ultimii ani ! Zgomot,tipete,nationalism si rasism ! Sportul este altceva ...RESPECT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Io nu știu pt ce va certați de pomana!? După 20 de minute treburile fiind cât se poate de clare in ceea ce privește aceasta selecționata am postat mesajul de mai jos, diferența era de doar 3 goluri cred, am oprit televizorul și mi-am văzut de treburi. Vor fi singurele 20 de minute alocate acestui CM iar fetelor le doresc sa profite de vizita și sa viziteze cât mai mult, măcar cu atât sa se aleagă și ele după umilințele din teren.
Prietene, cred ca e a 3a oara pe putin cand scrii teoria asta cu tobele. In primul rand nu in asta consta civilizatia. In al doilea rand recomand un pic de retinere in fata adoratiei de civilizatie vestica. Ai vazut de curand ce au facut suedezii de exemplu dupa ce ne-au numit pe noi in toate felurile. Iar istoria ne spune multe de asemenea despre civilizatia vestica, dar asta e cu totul alta discutie. Nu in ultimul rand , am vazut si vestici cu tobe, asta cu tuburile de carton e specific doar scandinavilor. Ne manifestam fiecare cum simtim, nu trebuie sa ii copiem pe altii.
Ieri pentru Udrea juca statistica nu valoarea jucătoarelor. Sper că ați terminat să visați și poate reveniți la realitate locul 5 sau 6 în grupă după cum am spus și ieri cu strângere de inimă.
***, *** spalat de creier la #rezist.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ai dreptate in privinta arbitrajului partial,e adevarat ca ne-au dezavantajat in multe momente,dar cand pierzi la diferenta asta sigur nu arbitrajul e vinovat.E un joc de echipa pana la urma,oricate neagu si oricat super pivoti am avea,tot pierzi fara un joc de echipa,acolo vinovat e antrenorul nu altcineva.SPania nu are neagu si nici pintea,dar ne-a dat 15 in fata,nu te intrebi de ce?
Alt prost care nu știe să citească, prostea am spus că diferența de scor e făcută de jafurile din Franța care în primele 20 min au acordat 5 lovituri de 7 m pt Spania și au acordat 3 sau 4 eliminări de 2 min pt echipa noastră.
Ai o.logica de râd curcile de tine, unde am spus că Spania e cea mai buna din lume sau că noi am fost.peste ele ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.