Alte știri din fotbal
Se schimbă numărul de echipe în Superliga? Dezvăluiri din interiorul LPF: „Sunt discuții”
1
Costel Gâlcă, anunț despre Antoine Baroan: „Cu mine s-a terminat”
0
„Cum se termină etapa, îi scriu!” » Țintele FCSB-ului în mercato + Răspuns pentru Ngezana: „Să vă spun ce am discutat după meci”
2
„Mă bucur că a venit materialul Recorder!” » MM Stoica leagă neregulile din justiție de dosarele FCSB - Steaua: „Ce s-a întâmplat este de domeniul fantasticului!”
6
Știri din fotbal internațional
S-a culcat la 1-3, dar a fost trezit de urgență de nevastă: „«Sună încontinuu telefoanele!» Am crezut că s-a «răcit» vreunul”
0
Directorul GSP intervine după victoria lui FCSB: „Probabil că va fi păstrat, a făcut un meci excelent” » Semnal de alarmă la Craiova: „Acolo a greșit Coelho”
1
Dorin Goian a rămas impresionat de jucătorul de la FCSB: „E ceva senzațional, e fantastic!”
1
Nice a egalat un record negativ în Europa League: ar putea să îl „bată” chiar cu fosta adversară a celor de la FCSB
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Suporterii olandezi au făcut dezastru în București după meciul ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Kovesi, primele declarații despre magistrații care au dezvăluit abuzurile ...
Libertatea
cand o sa vad o formula cu geiger in teren sau macar pe banca si un ANTRENOR pe banca atunci o sa imi mai fac ganduri de ceva medalii... pana atunci sincer nu merita sa ne mai implicam sufleteste, ca suferim de fiecare data! nu zic ca fetele nu sufera, normal ca le doare si pe ele cand vad cum ranjesc riegelhuth & co si macarena & co... dar atata vreme cat n-o sa aiba antrenor cu scheme moderne o sa sufere in continuare! si e pacat de ele sincer! VREM SCHIMBARE!
da de unde! a 4-a oara la fel ca de primele 3 ori, ne-au egalat si intrecut cu un gol, in loc sa inchidem meciul! si de fiecare data, ne rad in fata norvegiencele, rusoaicele da macar alea au valoare...mai nou ne rad in fata spanioloaicele! si daca continuam asa o sa ajungem sa ne rada curand si japonezele si chinezoaicele si, cine stie, chiar coasta de fildes! dupa olimpiada am zis "lasa, vine euro"...apoi "lasa, vine mondialu"...si de fiecare data dezamagiri! nu mai s
spania e echipa surpriza ptr ca nu dureaza mai mult de trei ani si dispare. nu a dat randament precum rusia, norvegia si romania. norvegia e la mana noastra daca nu bate spania iar danemarca sau rusia e afara marti. important e sa batem Korea si ne luptam ptr locurile 5-6 cu tara din grupa 1 care se califica pe locul 3. GATU-schimba antrenorul, fa rost de bani si adumi un norvegian sau pe trefilov. fetele trebuiesc motivate si lucrate psihisk. sa nu dam la o parte agresivitatea.
nu ma iau de arbitru, nu ma iau de golul din ultima secunda, de semicerc la spaniole, de golul probabil valabil anulat la amariei...pentru ca NU TREBUIA SA SE AJUNGA ACOLO!!! dar e de neacceptat ca pe 4 superioritati, pe care le incepi cu un gol avans, sa nu te distantezi la 2-3 goluri, ci din contra, sa iei gol si sa preia adversarele conducerea! hai o data, de 2 ori, dar de 4 oooori?! fratilor, s-a intamplat de 2 ori in ultimele 15 minute! de fiecare data am crezut ca ne distantam!
haha, lasa mai frate fotbalu ca acolo 200 de ani nu mai jucam o primavara europeana sau un mondial/european...eu mam lecuit cu fotbalul.. si acum cred ca mam lecuit si cu handbalul! in fiecare an sunt crunt dezamagit si zic "lasa, la anul castigam!"...si vine "la anul", si deja inainte de competitie incep problemele, accidentarile si selectia aiurea (vezi geiger in tribuna, bradeanu, gatzel, etc)... apoi in competitia propriu-zisa, in meciurile care conteaza clacam!
voinea 0 ca antrenor...pacat ca decat fetele au valoare nu si banca tehnica...sper sa fie demis si de la Oltchim....este o nulitate...a profitat de lotul pus la dispozitie de cei de la Oltchim si el nu face decat sa se bucure de valoarea fetelor ...ele joaca singure...nu ceea ce le spune Voinea...pentru ca nu are NIMIC DE SPUS
Nu-mi vine sa cred ca am putut pierde in fata Spaniei.
ptr cel din Baia Mare, Geiger e un inter de mana stanga foarte bun, dar din pacate nu e in bisericuta celor de la Oltchim, si e foarte greu sa te afirmi la nationala. In plus ca un inter sa poate da goluri , centrul trebuie sa ii paseze pe pozitii viitoare, sa faca o incrucisare , pivotul un blocaj, nu poate fata sa faca de una singura tot, si de acea cred ca nici nu o baga. Oricum varza antrenorul.
Ce amuzant era cind ii auzeam pe ''oamenii din handbal''ca mergem la o medalie; unii o vedeau chiar de aur. A fost de ajuns sa intilnim doua echipe adevarate (Ungaria nu este echipa adevarata inca, dar aveti putintica rabdare),si am revenit cu picioarele pe pamint (cred ca nu toti).Si daca am luat-o doar la un gol... ar trebui ca ''giuvaierele'' noastre sa-i spele si chilotii Paulei.Sa fim seriosi, o echipa adevarata joaca cu zimbetul pe buze,ca de ex. Norvegia.
O zi de cosmar pentru romanii care sunt si dinamovisti! Dupa infrangerea dureroasa de la handbal a mai venit si acest egal acasa cu Vasluiul, care ne duce la 7 puncte de locul 1. Si sa mai zica cineva ca ziua de 13 nu e cu ghinion!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.