Comentarii (82)
crownprinz
crownprinz  •  15 Decembrie 2019, 15:53
Postat de catalynn pe 15 Decembrie 2019, 15:43

Io nu am văzut nici măcar meciurile României, fix o ora am pierdut la acest CM: primele 20 de minute cu Spania (suficient pt a știi ce urmează), ultimile 10 cu Ungaria și prima repriza cu Rusia. In rest, ce sa văd!? Când e SuperBowl de exemplu mă uit indiferent la ce ora e, chiar dacă nu mă interesează nicio echipa și nici măcar regulile nu le știu in amănunt, e un spectacol in sine ... :-))))

***

catalynn
catalynn  •  15 Decembrie 2019, 15:53
Postat de cneius pe 15 Decembrie 2019, 15:37

Povesti! "La 29-29, cu 20 de secunde înainte de final, Spania a avut atacul și a ratat." - aici s-a jucat meciul !

Exact asta am vrut sa punctez și io, însă cum nu am văzut meciul, doar din citite nu am vrut sa dau verdicte :-))) In plus, dacă chiar ești mai bun, e valabil la orice sport, nu te expui in ajunge sa tremuri pt ultimile 10 secunde și sa depinzi de o faza.

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  15 Decembrie 2019, 15:49
Postat de mircea1957 pe 15 Decembrie 2019, 15:47

pe cuvantul tau. Care specialisti? Aia care nu sunt in stare sa duca echipa ramaniei pana intr-o faza finala, dar comenteaza pe margine. Chibiti din acestia, specialisti?

Tu esti ala cu semifinala europa league in 2 ani !

mircea1957
mircea1957  •  15 Decembrie 2019, 15:48

Si, in continuare. Uita-te la varfurile picioarelor.

Daniel Irimescu  •  15 Decembrie 2019, 15:47

Am facut handbal la ss 2. Clubul sportiv scolar din pantelimon. Eram titular. Extrema dreapta

mircea1957
mircea1957  •  15 Decembrie 2019, 15:47
Postat de Daniel Irimescu pe 15 Decembrie 2019, 15:40

Barzel. Au aratat reluare iar in studio erau specialisti care au spus toti ca a fost. Furt

Daniel Irimescu  •  15 Decembrie 2019, 15:43
Postat de Mihai Grandori pe 15 Decembrie 2019, 15:41

Coane , ele sunt purtatoarele de cuvant a dorintelor federatiei , precum Fesnic este purtatorul de cuvant a dorintelor lui Becali ce nu ti-e clar , nimeni nu face nimic de capul lui !!!

Si tie ti au banat nick ul. Ando ! Ce zici de dinamo ?

catalynn
catalynn  •  15 Decembrie 2019, 15:43
Postat de Daniel Irimescu pe 15 Decembrie 2019, 15:36

Am stat toata noaptea ptr finala. Imi era indiferent dar nu suport furtul mai ales in ultima sec

ge0x
ge0x  •  15 Decembrie 2019, 15:42

Mai nasol e ca au furat-o pe Dinamo!

1037235313056897
Mihai Grandori  •  15 Decembrie 2019, 15:41
Postat de clujcampion pe 15 Decembrie 2019, 15:24

Sunt cele mai parsive arbitre din handbal. In majoritatea meciurilor arbitreaza cum au ele chef si stabilesc rezultate dupa placul lor. Nu inteleg de ce sunt considerate arbitre de top, au obiceiul sa vada alt meci decat cel de pe teren.