Articol de GSP - Publicat luni, 10 noiembrie 2008 00:00
Rulmentul s-a calificat la pas în "optimi"
După victoria din Olanda, în partida tur, 35-23, braşovencele au obţinut una şi mai categorică aseară, în faţa propriilor suporteri: 49-15. Româncele au făcut spectacol în faţa unei echipe care nu ar rezista în prima ligă din România. Gîlcă 11 goluri, Barbosa şi Gogîrlă 7 au fost principalele marcatoare. În meciul de aseară şi-au făcut reintrarea, după lungi perioade de pauză, Vizitiu, Neagu şi Vintilă. Marţi, Rulmentul îşi va afla adversarul din turul următor.
Rulmentul s-a calificat la pas în "optimi"
După victoria din Olanda, în partida tur, 35-23, braşovencele au obţinut una şi mai categorică aseară, în faţa propriilor suporteri: 49-15. Româncele au făcut spectacol în faţa unei echipe care nu ar rezista în prima ligă din România. Gîlcă 11 goluri, Barbosa şi Gogîrlă 7 au fost principalele marcatoare. În meciul de aseară şi-au făcut reintrarea, după lungi perioade de pauză, Vizitiu, Neagu şi Vintilă. Marţi, Rulmentul îşi va afla adversarul din turul următor.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!