Știri din fotbal internațional
Zlatan Ibrahimovic, dur după controversa de la Mondial: „Au furat visul unei națiuni”
1
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Echipele de start
0
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
bai oameni buni de cind sa dus Tadicisintem oameni morti,nu mai bateti cimpi ,Ridicati parastasu ca e gata treaba pentru mormintare.................
handbalul se joaca cu mana, se spune: ei handbalul se joaca in primul rand 'cu PICIOARELE'.Uitati-va cum alearga Romancele in min 5 si in min 57 cand soarta partidei sta intr-un gol.La noi parca se prefera jucat. care "le au cu mingea", sau care stiu "sa bubuie" dar cand trebuie sa traga un sprint cad pe locul 2. a-ti vazut cum alearga Spanioloaicele si norvegiencele ?? Noi avem 2 juc. rapide , de clasa:Maier si Elisei, celelalte..dupa c
eu unul sunt f dezamagit. ne-a faqt praf norvegia, pana si spania ne-a dovedit. c pretentii sa avem. nu ne-am descurkt in momentele grele si sincer dekt vreo trei fete au jukt la un nivel inalt...restu pauza. forzza oltchim
multumim fetelor! sunteti cea mai buna echipa nationala din Romania la ora actuala! si cele mai frumoase sportive :-) bafta in continuare!
E SINGURA EKIPA DIN ROMANIA CARE NE MAI FACE SA VISAM SA FIM MINDRI SI SUNT ACOLO SUS MEREU IN PRIMI 8 DE 10 ANI SI UNI LA O INFRANGERE URLA DE DURERE PAI LA CUM SE JOACA ACUM SA ZICEM MERSI IN GENUNKI
ati fi meritat mai mult.n-a fost sa fie.oricum suntem mandrii de voi.CRACIUN FERICIT TUTUROR!
...asta e... Bravco fetelor pentru handbalul placut (pe ansamblu)!!! Capul sus si...mergem inainte!
nu-i nimic fetelor,capul sus!noi suntem mandri de voi si de ceea ce ati reusit!va multumim din tot sufletul ca ne-ati oferit momente de bucurie pe care fotbalul romanesc n-ar fi putut sa ni le ofere niciodata!!VA IUBIM!HAI ROMANIA!
capul sus!!! urmaresc hanbalul feminin de aprox 9 ani si pot spune ca se vede o schimbare este doar un inceput care sper sa fie continuat va felicit domnule voina si toate fetele!! desigur mai sunt destule de facut dar peste doi ani putem ataca aurul continental[desigur in aprox aceeasi companie
Felicitari si exista sperante la mai bine pentru viitor. Toti cei care critica aici sa nu uite ca la editia trecuta a CE Romania nici macar nu s-a calificat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.