SPORTURI » HANDBAL » GYOR - OLTCHIM (ÎN TUR: 24-22), JOI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
FCSB s-a reunit la prima oră » Numele noi și 5 absențe
0
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
4
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
4
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul emoționant lăsat de iranieni în vestiar: „Am venit la Los Angeles cu mândrie...”
0
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
In teorie aveti dreptate, Gyor are toate argumentele sa se califice mai departe, mai putin valoare individuala ...:)) Are un sponsor solid, deci stabilitate finaciara si un viitor cert, o propaganda pozitiva in jurul echipei (care toaca de ani buni ca au cele mai valoroase jucatoare din lume, in detrimentul cifrelor si trofeelor castigate de fiecare jucatoare), are omogenitate de cativa ani de zile, incredere dupa rezultatele bune de sezonul asta ... dar nici valoarea nu este de neglijat, chiar daca voi saracii de voi, la cat handbal stiti ... nu intelegeti la ce ma refer ... Gyor este totusi favorita si cu 60-40% sanse de calificare!
problema e ca, in ciuda declaratiilor, jucatoarele de la oltchim par sa porneasca cu psihic de invinse. mie asa mi se pare. iar daca pornesc asa, nu au sanse. vor fi conduse la 3-4 goluri in primele 10 min si vor alerga tot meciul
Raman la parerea ca inca se joaca calificarea. Oltchim a aratat ca, atunci cand e cu cutitul la os, poate juca cel mai bun handbal. Gyor in schimb in ultimii ani a clacat in meciurile decisive
n-or sa piarda chiar asa de rau. eu de fapt, intr-un mod ciudat si bizar, chiar sper sa se califice. nu este imposibil. problema e ca toate declaratiile astea suna mai mult a fluierat cand treci pe langa cimitir...am impresia ca pt ele, psihologic, meciul e deja pierdut
pierd la cel putin 10 goluri!
Pe forumul ziarului concurent am citit o parere la care subscriu in totalitate: ne amagiti cu diferite pseudoargumente,creindu-ne iluzia unei posibile rasturnari a situatiei,a unei posibile calificari.Va fi si mai rau,dupa insuccesul usor de intrevazut.Mai bine sa ramanem realisti,chiar daca un strop de optimism nu e chiar de colo!
vai de mama voastra ce descriere ati pus la poza. ca nu stiti niciun sportiv in afara de aia de la fotbal asta deja e un lucru cunoscut pentru toata lumea, dar macar puneati si voi o alta sportiva de culoare neagra in locul lui pineau, sa aratati ca macar stiti ce culoare a pielii are, dar nici macar atat nu sunteti in stare. daca era cine stie ce rahat de fotbalist amator de la noi nu greseati in vecii vecilor poza.
Pai la ce sa se gandeasca uan venita din Franta sau Spania sa joace in Romania ??? Tu daca ai fii halterofil la ce te-ai gandi daca ai merge sa practici sportul asta la un club din Armenia ? :) Banutii ...si gata , restul e cancan
parca vad ca fac un meci bun dar tot si-o iau la un gol! nu aveti mentalitate, fetelor!! doar la bani va ganditi..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.