Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Fosta speranță de la Craiova și FCSB merge în Liga 2
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
În avionul spre Spania, Papa Leon al XIV-lea a dezvăluit numele clubului pe care îl susține
0
L-au blindat! Reportaj GSP din orașul de la Mondial de 15 ori mai periculos decât Bucureștiul
0
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
5
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
numi vine sa cred d-le reporter,numai apare comentariul meu,trebuia sa recunoasteti gresala.Asa.....Revin Steaua a jucat cu Koper care sunt sloveni nu slovaci.Multumesc
RUSINE GSP! PT O VICTORIE ISTORICA ATI ALOCAT UN ARTICOL DE 6 RANDURI! HUUUOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! GAZETA SPORTURILOR...MAI BINE ZIS GAZETA FOTBALULUI...ALTELE SPORTUI NU EXISTA LA VOI..LUATI EXEMPLU DE LA L'EQUIPE...HUUUOOOOOOOOOOO
Felicitari Steaua si multa bafta cu Portland. Nu-i imposibil sa iesim din grupa si sa mergem mai departe in Champions League.
Bravo! Felicitari pt. victorie, felicitari lui Ivezici si interilor pt. evolutie. Trebuie sa imbunatatim insa jocul cu extremele si cu pivotul in atac, altfel ne va fi greu. Titlul articolului suna a automultumire. Mai corect era ceva de genul Steaua are sanse mari sa continue in Liga, pt. ca daca slovenii cu jocul asta au invins pe Portland si Steaua poate s-o faca la Buzau. In fine am revenit si la baieti unde ne locul!
well sincer handbalul demonstreaza inca odata ca noi dominam acest sport si reprezentam o forta . Tragic ma uit la Uefa Champions League la football o competitie distrusa in care se bat ptr o bucata de metal acelesi 8-12 cluburi ... loc unde ajunge si steaua si CFR si nu fac fata ... prefer sincer cupa UEFA care e de 1000 de ori mai spectaculoasa decat LIGA lui ferguson si mourinho si wenger
Felicitari, STEAUA! O performanta exceptionala, facuta de niste baieti cu caracter! Tineti-o tot asa si in campionat! Am convingerea ca veti reveni pe podiumul campionatului. Sa auzim de bine!;)
BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !BRAVO !
Superb meci d handbal. Superba daruire. Bravo Steaua a3a victorie consecutiva. Forza Steaua ! Il pot compara cu Arsenal- Manchester de azi la fotbal ca daruire. Bravo baieti. Forza Arsenal Forza Steaua.
Greu meci, dar superba victorie. chiar nu am crezut ca vor castiga. Bine ca au crezut ei!!!!!
super tare.. or sa faca 6 puncte in liga campionilor (adica 3 victorii pentru necunoscatorii punctajului in handbal). sunt cei mai tari, poate isi revin si in campionat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.