Alte știri din fotbal
Andrei Nicolescu, ultimele detalii din mercato la Dinamo: încă 6 ținte
0
„Ar putea fi unul dintre cei mai explozivi jucători ai Rapidului!” » Pariu neașteptat: mizează pe fotbalistul care l-a deziluzionat pe Șucu
0
Mirel Rădoi a dat ordin: vrea la Gaziantep titularul de la FCSB
5
Nu mai voia să audă de Dinamo, acum s-a răzgândit: „E ca o iubire interzisă”
0
Știri din fotbal internațional
Profeția vraciului celebru îi dă fiori Argentinei înaintea șaisprezecimilor de la Mondial
0
Misiunea finală la World Cup: am încercat cea mai respingătoare „delicatesă” văzută vreodată!
0
Imediat după terminarea grupelor, supercomputerul a calculat: ce echipă va câștiga Campionatul Mondial
0
A dezaprobat Ancelotti jr introducerea lui Neymar? Videoclip viral în mediul online
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
mari comentatori si astia 2! cred ca nu au mai comentat un meci de handbal de la CM de anul trecut....cand si acolo ne scoteau peri albi...si habar n-aveau ca puteam scoate egal cu spania si ne calificam.
rasp primit de cineva de la tvr : comentatori vor fi : dragos bocanaciu si dragos cojocaru, va fi jale, treb sa dam pe mute
eu imi doresc sa le batem de sa le iasa fumurile si handbalul din cap, diferenta vreo 10 goluri ar cam razbuna ce s-a intamplat acum 2 ani, dar mi-e frica de echipa noastra. btw nu inteleg de ce voina insista cu soit si tivadar atat la nationala, ce mari jucatoare sunt ?
poate o sa avem parte de niste comentatori mai competenti la acest turneu final din decembrie...desi nu prea mai exista specialisti in handbal...din cate vad toti se "pricep" doar la comentat magariile din liga 1. Nu ma mir ca am castigat acest turneu amical de la paris, dar ma mir ca franta a jucat atat de slab in fata propriilor suporteri, fiind totusi vice-campionana mondiala din 2009. Abia astept sa batem spania in primul meci de la CE!
CE va fi transmis de tvr ;) incepand de pe 7 decembrie ora 19:15 probabil aici este programul acum nu stiu daca acolo este ora danemarcei si mai treb 1h in plus pt noi sau chiar aia va fi ora romaniei ://www.ehf-euro.com/Schedule-Results.1635.0.html
gata, am gasit, scorul a fost 32-26 pt romanica. Romania – Suedia 32-26 (18-8) Romania: Ungureanu 10 interventii, Tolnai 8 interventii - Varzaru 6, Birsan 4, Soit 4, Stanca 3, Neagu 3, Geiger 3, Elisei 2, Gatzel 2, Bradeanu 1, Meirosu 1, Manea 1, Paraschiv 1, Nechita 1.
Aveti idee cine va transmite CE ? sper ca nu dolce , neptun tv sau mai stiu eu ce post fara prea mare acoperire !!! si cu cat s-a terminat romania suedia ?
degeaba te consumi ca ei tot raman niste nesimtiti care oricum nu citesc comentariile iubitorilor de alte sporturi. ce vrei asta este gazeta fotbalului si a balciului, probabil trebuie si nationala de handbal sa ajunga pe locul 52 in lume ca sa se scrie de ea si duopa 2012 cred ca avem toate sansele
si sa schimbati titulatura ziarului....ca nicidecum nu poate fi vorba despre gazeta sporturilor...pt ca nu scrieti decat despre un singur sport si de spre balacariile ce se intampla in acest sport
*resultatul - rezultatul *gandbal- handbal scuze dar atat de suparat sunt pe mojicia acestor nepasatori, care contribuie din plin la distrugerea celorlalte sporturi cu traditie in Romania, precum handbal, volei, gimnastica, scrima, canotaj, etc.De ce au partea lor de vina?pt ca nu au macar moralitatea sa scrie un rezultat.Au jucat echipele romanesti in cupele europene la volei?Doar rezultatul lui Dinamo la fete s-a dat...dar au mai jucat si Constanta, la baieti, Dinamo si Zalau...vai vai
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.