SPORTURI » HANDBAL » GYOR - OLTCHIM (ÎN TUR: 24-22), AZI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
0
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
am fost la meci....si sunt realist....Gyor nu ajucat nimic, a ratat la fel ca Oltchimul in a doua repriza, parea o echipa pamanteana si nicidecum una umflata, cum a fost inainte de meci, Oltchim a jucat mai bine decat Gyor 40 de minute din meci, iar cand a inceput sa functioneze apararea Gyor a fost ca inexistenta in faza de atac, poate doar neatentia lui Navarro la unele suturi, culme cateva deviate au facut ca Gyor sa mai inscrie...a castigat echipa care a gresit sau a ratat mai putin, iar in a doua repriza cel putin,dar si in prima,Oltchim a ratat mult si singur cu portarul, a avut si bare enorm mai multe si 7 m mai multe ratate-statistica o arata, daca nu eu ca am fost si la fata locului
Ba frate eu injteleg ca suntem romani ... dar chiar asa subiectivi sa fim ? Sau mergi pe principiul ca principala noastra calitate e ca suntem romani ? :))) Dupa ce au avut 8 goluri diferenta zici ca ale noastre sunt mai bune ? :)) Sa zici merci ca nu au jucat Lekic su Radicevic nimic ... astazi sunt sigur ca nu vor juca la fel In rest noi ce jucatoare valoroase avem ? Bulatovic si Barbossa ... atat
chiar daca am citit multe comentarii rautacioase, venite din partea unor oameni cu un caracter urat, dar si articole sumbre despre Oltchim, dar si de incercare a destabilizarii atmosferei din echipa-care respecta proverbul romanesc,, sa moara capra vecinului,, cel mai urat proverb din lume-veti vedea ca in aceasta seara Oltchim se va califica si o va face in stil de mare echipa... cu o concentrare mai mare la finalizare, cel putin 1 portar din cei 2 in forma si anihilarea de la inceputul meciului a lui Gorbicz...pentru ca s-a vazut ca Oltchim a jucat si la Bucuresti, cu toate ratarile, 40 de minute, mult mai bine decat Gyor... Cred ca Oltchim se va califica diseara... DOAMNE AJUTA!
veti vedea ca Oltchim se va califica diseara...trebuie insa sa faca un meci la fel de bun ca cel din Ungaria cu Ferencvaros sau cel cu Krim de la Valcea...trebuie sa elimine tracul, sa joace cu incredere, dezinvolt si cu multa determinare, pentru ca sunt mult mai bune decat jucatoarele lui Gyor (asta s-a vazut si in meciul de la Bucuresti, cand Oltchim a jucat mult mai bine decat Gyor in doua repriza si in a doua parte a primei reprize,cu tot cu toate ratarile, vreo 10 bare - fata de vreo 2 a unguroaicelor, 4 actiuni ratate singur cu portarul fata de vreo 2 a lui Gyor, plus 3 de 7 ratate - fata de 1 a lui Gyor), iar reusitele vor veni pe parcursul meciului..
Manea e aia care are 174 de kg ?... nu ar trebui sa fie la sumo , ce cauta in handbal ?
a citit in presa!
Mama ca batuta o sa ia putzele astea de la unguroaice! 7,8 goluri de diferenta! Si asa le trebuie, ca prea toante si increzute sint!
Ba Ursescule, de unde stii cu ce 7 incepe Gyor ? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.