Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jucătorul din Premier League a declarat „război” propriului club
0
Luis Enrique, mesaj clar pentru două vedete: „Dacă nu sunt fericiți, găsim o soluție” » Liverpool stă la pândă
0
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
0
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
Pentru că și gesepeii sunt la fel, de asta au șters epitetul tău!
Fenomenal, extraordinar dar calificari "ZERO". Cristina Neagu=zero realizari la echipa de club si la nationala.Fara Neagu CSM Bucuresti juca mai combinativ si mai avea si succes.
Poate ca e momentul ca Primaria sa le mai taie din buget, nu stiu daca bucurestenii sau chiar romanii se simt super reprezentanti de aceaata echipa de mercenare tinute cu bani grei, bani publici. Nici turistii nu cred ca au dat navala in Bucuresti datorita prezentei echipei de handbal in Champions. As prefera ca milioanele de euro sa fie investite in cluburi sportive scolare si in baze sportive.
Cele mai mari contracte din Europa, se mai dau si lovite cate un an cand vin, si nu trec de o echipa mediocra !
Prostia a napadit si clujenii ! Cica Neagu a marcat de SASE ori, din 11 date de CSM!
o echipa care nu inseamna nimic in Bucuresti!.......o locomotiva a primariei si atat!......nu am inteles niciodata de ce sunt "tigroaice".....daca e sa caracterizez echipa asta intr-un cuvant acela ar fi :"plastic".....o echipa artificiala, un nimic care va disparea la un moment dat
Neagu îndrăznea să ceară time-out în fața lui Tadici ? O călca ăla în picioare.
Bineinteles. Ce ma mira e ca de atata timp nu s-a inteles ca trebuie un antrenor. Mai ales intd-un vestiar plin de vedete, trebuie cineva cu autoritate. Altcel se joaca dupa ureche, cum se intampla la csm. A nu se intelege prin autoritate neaparat ceva gen Tadici sau Trefilov.
Era minutul 20 din repriza a doua și “tigroaicele “ marcaseră două goluri. Ce mai dramatism!!!
Ca vorbesti frumos e una,dar ai devenit deja lingusitor numindu-l jurnalist!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.